кога усетих бебето

  • 3 412
  • 70
Здравейте на всички бъдещи мами. Бременна съм в 17г.с. Искам да попитам кога започнахте да усещате вашето бебе. Може да ви се стори странно но аз го усетих за първи път в края на 12г.с дори видях коремчето ми да помръдва, което според повечето хора е невъзможно. След което до сега кротува притеснявам се дали е нормално, защото съм убедена че беше бебчо. Бременността ми следи д-р Гиздов от ВМА вчера бях на преглед но понеже имаше много хора ми даде само болничен без да види бебето, не ми мери килограмите той а мен ме пита всеки път колко кг. съм, казва че и полът неможе да се види сега - чак след 20г.с, на моята приятелка и казаха в 16г.с какво е бебето. Споделете за  някой д-р при когото да отида за още едно мнение. newsm78
Виж целия пост
# 1
В 12 г.с. са ти били червата, мила.
Виж целия пост
# 2
Няма начин да си усетила бебето толкова рано.Пък и корема започва да помръдва
видимо доста след като усетиш първите движения.
Виж целия пост
# 3
Аз го усетих чак в 21 г.с.  Peace
Подкрепям по горните изказвания.
Виж целия пост
# 4
И според мен не е било бебето,а вероятно червата Rolling Eyes.

Някои жени усещат първите движения най-рано в 15-16 седмица,обикновенно при втора и следваща бременност.Също зависи и от плацентата.

Първото си бебе го усетих в 21 сецмица,а второто в 17г.с.Видимо коремчето ми се помръдва едва сега в 6-тия месец Simple Smile

Полът,стига бебето да е благоприятно разположено съм чувала и в 13-14 седмица да го кажат-но е по-малко вероятно.Обикновенно се правят някакви предположения след 16 седмица.

При мен първия път го видяха в 16г.с.,а втория в 19г.с.
Виж целия пост
# 5
12 г.с. АБСУРД

АЗ усетих в средата на 4 месец
Виж целия пост
# 6
Благодаря. Явно за всяка жена е различно. Някой ходил ли е при Гиздов
Виж целия пост
# 7
Тс да не се притеснявам а да чакам бебчо да се раздвижи. Мислех че нещо нее наред. Просто се моля да ми е живо и здраво.
Виж целия пост
# 8
Благодаря. Явно за всяка жена е различно. Някой ходил ли е при Гиздов
То това се знае отдавна.
Този Гиздов от къде е. newsm78
Виж целия пост
# 9
И според мен не е било бебето,а вероятно червата Rolling Eyes.

Някои жени усещат първите движения най-рано в 15-16 седмица,обикновенно при втора и следваща бременност.Също зависи и от плацентата.

Първото си бебе го усетих в 21 сецмица,а второто в 17г.с.Видимо коремчето ми се помръдва едва сега в 6-тия месец Simple Smile

Полът,стига бебето да е благоприятно разположено съм чувала и в 13-14 седмица да го кажат-но е по-малко вероятно.Обикновенно се правят някакви предположения след 16 седмица.

При мен първия път го видяха в 16г.с.,а втория в 19г.с.


Браво щастливо бременеене. Благодаря за информацията вече съм по спокойна.
Виж целия пост
# 10
Ако плацентата е задна, ако жената е слаба и т.н. има голяма вероятност да се усети рано бебето.
Първото си дете усетих в 4-тия месец, сега второто доста по-рано.
Виж целия пост
# 11
Благодаря. Явно за всяка жена е различно. Някой ходил ли е при Гиздов
То това се знае отдавна.
Този Гиздов от къде е. newsm78


От ВМА " Свети Георги" Всички казват че е добър но просто доста често ме претупва и това не ми харесва.
Виж целия пост
# 12
Благодаря. Явно за всяка жена е различно. Някой ходил ли е при Гиздов
То това се знае отдавна.
Този Гиздов от къде е. newsm78


От ВМА " Свети Георги" Всички казват че е добър но просто доста често ме претупва и това не ми харесва.
Незнам при теб как е било но аз само веднъж съм видяла бебето не дава снимки и все бърза бърза.
Виж целия пост
# 13
Ако плацентата е задна, ако жената е слаба и т.н. има голяма вероятност да се усети рано бебето.
Първото си дете усетих в 4-тия месец, сега второто доста по-рано.


Това не го знаех но пак казвам без да убеждавам никой не ми е нужно че го есетих бебето мърдаше от 12 да 14 седмица след това затишие да сега.
Виж целия пост
# 14
Ами аз усетих моето бебе в 3-ти месец,ама не ми е подскачал корема,започна да подскача в 6-ти месец,а сега просто мисля че ще ми разкъса кожата и ще излезне Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия