кенгуру

  • 1 544
  • 35
Здравейте момичета.
Тук в къщи си имаме следния спор: На каква възраст (в дни или месеци) трябва да е бебенцето за да може да се слага в кенгуру? Rolling Eyes
Благодаря предварително за отговорите ви. Hug
Виж целия пост
# 1
Аз слагах дъщеря си в кенгуру след 4 м. 
Виж целия пост
# 2
До колкото знам има различни видове. Едните са за новородено, а другите за по голямо бебе(мисля че след 4-тия месец). И аз имах голямо желание да му купя кенгуру, но педиатърката изришно ми забрани.
Виж целия пост
# 3
Зависи от самото кенгуру.
Има такива за новородени, има и такива за по-големи деца.
Виж целия пост
# 4
Нашето бебе от около месец и половина го слагаме в кенгуру, понеже много обичаме да ходим на планина. Лекар не съм питала, а и знам, че повечето са против.
Аз самата не знам...но решихме, че за малко няма да навреди.
Виж целия пост
# 5
Моето е от 0+ месеца. Сложих дъщеря ми за първи път, когато беше на десетина дена, но в странично положение.
Виж целия пост
# 6
Има кенгура подходящи и за новородени. Ето това например:

На мен лично не ми е удобно, нито пък на малкия.
Виж целия пост
# 7
Обикновено кенгуру започнах да ползвам след 4 месец и то рядко. Чак след 6 го ползвах интензивно.
Виж целия пост
# 8
Купих на дъщеря ми кенгуру, когато беше на 4 месеца, но е почти неизползвано - беше ми адски неудобно, болеше ме кръста, даже се чудех на някои мами, които излизат на дълги разходки с тях Peace
Виж целия пост
# 9
Когато водихме сина ми на ортопед, беше на един месец, питахме дали може да го слагаме в кенгуру. Ортопедът каза, че може, но на детето не искаше да стои в него.
Виж целия пост
# 10
Аз малката след 40-ия ден я сложих, че тогава ми го подариха, но на кутията пише 1+
Виж целия пост
# 11
зависи от кенгуруто.
има  подходящи и за новородени...има от вторият месец...има от 4-тият....
аз си носих детето от вторият...тогава го купихме, но си имаше и полегнало положение.
Беше ми страшно удобно...детето се кротваше в него от коликите и спинкаше сладко.... с голяма тъга се разделих с него като беше на 10-тина месеца...но почна да ми понатежава....сега още съжалявам, че не купих после кенгуру за по-голямо дете, до 15-18 кг които са....
Виж целия пост
# 12
Нашето кенгуру е 0+ и сложих дъщеря ми в него, когато беше на 1 м.
Виж целия пост
# 13
Аз почнах да я слагам към 4-и месец и май беше късно, защото отказваше да седи в него. Май колкото по-рано, по-добре. Thinking
Виж целия пост
# 14
Едва ли ще решите спора тук -колкото има за ,толкоз са и против ранното ползване.И лекарските мнения ще се разминат.На мен лично тази екстра ми е страшно неудобна и не съм го ползвала изобщо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия