Липса на апетит ли е, притеснена съм

  • 1 027
  • 9
Детето ми е на  6 год. и от известно време не се храни добре, да не говоря, че има моменти в които яде по полувин филийка на ядене. Незнам дали де допуснах грешка като нервнича и постоянно я приканвам да яде. Страх ме е да не стане стресово за нея, защото яденето ни е приключение. Сменяме зъбките, незнам дали би могло да е като при бебетата. Хванах се за главата вече, и изпадам в отчаяние, само и говоря....Давахи апетон, сеностол, и нищо. Поболях се направо. Какво повече да опитам?
Виж целия пост
# 1
МОите ако изядат половин филийка е геройство. Понякога изкарват по цял ден на половин бисквитка.
Никога не са обичали да ядат. Притеснявах се, вече ми мина. Аз съм била същата. И сега не обичам да ям.
Опс, той е на 5, тя почти на 4.
Виж целия пост
# 2
Има ли любими храни? Спортува ли нещо?
Виж целия пост
# 3
При нас са драми, е сега повърна вечерята два пъти, мислех даже че и е лошо, но не е. Тя плаче, че аз се ядосвам, и вече си мисля че е малко и на психична основа. Аз просто не съм на себе си и малко съм притеснителна и вече край света се е свършил, само глупости ми минават през главата и незнам. Да, ходи на танци. Има любими храни, но и тях яде по малко, направо незнам. То май и аз съм за лекар.  Crazy
Виж целия пост
# 4
Щом ходи на танци, значи изразходва енергия. Готви и само любимите неща и не я насилвай. Ако иска хляб и сол, това да е, нека се успокои. Имам чувството, че и двете вече сте истерясали. Измисляй поводи за да ходи повече навън. Води я на чист въздух и море по възможност по - често. Заведи я на хомеопат.
Виж целия пост
# 5
Ами то ние сме с вирус май се оказа, защото си повръща вече упорито, а има и разтройство милата ми тя, а аз вече бях готова да се гърмя. Давам и чай, обадих се и на личната, дадохме и деган, направо се поболях, незнам защо трябва да хванем всички вируси.... Cry
Виж целия пост
# 6
Този енетовирус май пак върлува, миналата седмица пак го минах  Tired лесно се лепи и е ужасен, бързо оздравяване  Praynig

Ако не иска да яде, не насилвай, давай водичка, за да не се обезводни и когато иска да хапне нещо, дай сухар, действа много добре при тази болест Simple Smile като прояде, внимавай със захранването, ако дадеш нещо по-мазно, може пак да причини повръщане ...
Виж целия пост
# 7
Благодаря, за съвета. Общо взето и аз така процедирам със захранването. Абе вече не съм на себе си, и 2 шарки карахме, цяла зима кашлици и някви е такива вируси, нещо пак за имунната ще дам, дано да има ефект и се закрепим, че.... Cry
Виж целия пост
# 8
Мисля , че не е редно да караш детето да се храни на сила. Мойте дори ядат без хляб
Виртуална желая бързо оздравяване на детенцето ти. Hug
Виж целия пост
# 9
Бързо оздравяване на детенцето ти. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия