Белег по рождение

  • 4 729
  • 24
Здравейте моми4ета

Отдавна се каня да пусна тази тема,рових насам натам,но май нищо няма.

Имат ли вашите слън4ица белези по рождение?А вие имате ли и същите ли са?

Моята кукла има.Едно едвам забележимо петънце то4но над горната усна под нослето и е много сладка.

Така се роди,а нито аз,нито баща и имаме подобно нещо,но е толкова 4аровна     love001

 
Виж целия пост
# 1
И ние имаме - но коремчето три пръста в дясно от пъпа. Много силно е изразено. Но така съм сигурна че си е мойто, като го съблека и веднага бие на очи. А и ние с баща му нямаме.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми и племенницата имат леко розови петна на тила, но от косичките не се виждат. Нашето Джи Пи ни каза, че това са козметични петна и няма да създадат проблеми!
Виж целия пост
# 3
Калояна имаше бледо петънце на крачето, но изчезна, а сега Ева е сдоста добре изразено червено петно на тила и не знам дали ще се промени. Аз имам на коляното, но не е като нейното. Таткото не знам да има, доколкото съм го оглеждала, пък то не е малко няма. Wink
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми има леко розов белег на челото си. Баща й има същия, на същото място и същата форма.
Виж целия пост
# 5
Дияна се роди с два. Единят изчезна, другия само леко порозовя, но си личи. Ние нямаме белези по рождение.
Виж целия пост
# 6
Александър има на дупето.Под формата на месечина е.И аз имам,но е под дясната гърда.Според мен това е чар.
Виж целия пост
# 7

И аз така мисля

 Grinning   Grinning   Grinning   Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз имам по рождение тъмно петно на прасеца на левия крак,майка ми казваше че като била бременна с мен взела от джоба на баща ми 1 динар/тогава били в Либия/,без той да знае,та си имам 1 динар на крака,а малкия има същия белег от ляво на бузката под бакенбарда. Laughing
Виж целия пост
# 9
Синът ми има малък белег, наследен от баща му, малко над глезена - същата форма, както и на тати-то  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Жоро има отстрани на носа.Бледо розово петънце,което кожен лекар обещаваше да мине до 5-тата годинка,но то остана.
Виж целия пост
# 11
Сина ми има отстрани на дясното коляно. Нито аз, нито мъжа ми, нито дъщеря ми имаме белези. А и не познавам някой от родата да има.Белега прилича на кола.Като бях бременна и катастрофирах, но дали това има нещо общо newsm78Казват, че като се уплашиш, като си бременна и където се пипнеш първо, там детето ти ще има родилен белег.Ама колко е истина това, незнам.
Виж целия пост
# 12
аз имам съ6тия като на маика ми(под лявата гърда бледокафяво петно и не6то като пъп4ица посредата но не то4но пъп4ица ,незнам как да го опи6а)а сина ми има на дупето си под кръст4ето петно което си мени  цвета и формата( ту става голямо ту забележими синио ту савсем леко забележими(като се сетя как се казва6е 6те пи6а)а пук и сестра ми има "бонбона"на дупето си на маика и се дояло и нали се с6тате за каде се е хванала(била е в 9 месец и ве4е в болницата да ражда)аз не вярвах в тези не6та но след като маика сподели от каде е много ме бе6е страх докато бях бр
п.п сетих се:монголско петно
Виж целия пост
# 13
Мойта грация има едно на челото и на тила. Лекарката каза че ще изчезнат, но тя итака е много сладка
Виж целия пост
# 14
Ние си имаме два-единият на челото,другият на окото.Взеха да избледняват вече,но като се разсърди и писне са си даста червени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия