Какво мислите за възрастта 24-28 години на една жена?

  • 5 499
  • 76
Какво мислите за тази възраст на една жена ?
Какъв е този период и етап от живота не жената ?
Какъв беше този период за вас ?

Какво изобщо мислите за този период и тази възраст на една жена ?

Виж целия пост
# 1
Няма смисъл от конкретизиране.

За всяка жена е различно.

Аз родих първото си дете на 28.
Виж целия пост
# 2

този период за мен  е един от най-хубавите ми в емоционален аспект
така го определям

Прекрасна възраст
Виж целия пост
# 3
На 24 имах три деца... До 28 нямах време за нещо по-различно от това, да ги отгледам и да станат самостоятелни човечета. Другото ми се губи.
Иначе хубава възраст. Много продуктивна от всеки един аспект на живота, според мен. Зависи от приоритетите на всяка жена, какво ще избере да направи с живота си през тези години.
Виж целия пост
# 4
смятам, че се очаква да е породуктивен период. аз съм на 25. но и откакто станах на 20, ми се случиха доста неща, които се предполага, че по-късно би трябвало да станат...
Виж целия пост
# 5
Не мога да определя какъв точно период е, в момента съм на 25г, с едно дете на 2г.
Карам втората си магистратура, работя и си гледам детето.
За сега се справям добре. )
Като стигна 28г ще мога да определя точно какъв период е бил. )
Мога да кажа, че съм доволна от себе си и се чувствам добре. )
Виж целия пост
# 6
В този период завърших университет и родих двете си деца. Не ми беше от най-лесните.
Виж целия пост
# 7
В този период завърших бакалавърска степен, магистратура, като не спирах да работя, срещнах съпруга ми, забременях, родих Heart Eyes Май всички хубави неща ми се случиха в този период, не всички по особено лесен начин. Но важен е резултатът Peace
Виж целия пост
# 8
Незнам,сега навлизам в нея
Виж целия пост
# 9
Е, кво да мисля. Възрастова група  някаква си. За мен беше хубав период, на 28 и дете имах, и специализирах. На 24 се отърсвах от поредната връзка с неподходящ, сетил се по никое време колко мнооого е загубил, и се запознах с настоящия. Та, така. Живот. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Какво мислите за тази възраст на една жена ?
Какъв е този период и етап от живота не жената ?
Какъв беше този период за вас ?

Какво изобщо мислите за този период и тази възраст на една жена ?

Какво да мисля? Ветър я вее на бел кон.
Виж целия пост
# 11
Репродуктивната ми възраст. Две чавета в резултат. Това ми е най-основното постижение сякаш, другите неща ми се въртят около тях двамата Heart Eyes
Хубава възраст, но не е от лесните, ако си семеен. Ако още не си, пей сърце Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Всяка възраст е чудесна!Зависи от конкретния човек!В форума на мамите- какво да ти кажем това си репродуктивна възраст,една мама го беше казала!
Ама ти май искаш да чуеш друго?...че е почнала да остарява жената подминала 25 newsm78.В този контекс ли задаваш въпроса! newsm78
Виж целия пост
# 13
Баш съм за тука, на 26 съм.  Laughing
чувствам се и изглеждам прекрасно, щастлива, весела, засмяна, любимка на всички  Mr. Green
Свободна, щастлива, влюбена. Обожавам тази възраст.
Хем малка, и ме пазят и глезят, хем зряла - майка на 2 деца. Мога да бъда каквато си искам. Прекрасно е.
Виж целия пост
# 14
Още не съм навлязла в тази възраст,но според мен до 30г е най-хубавия период от живота на жената,не че после е лошо но годинките си казват своето... Tired
Младост,сила,енергия...прекрасно е да им се насладиш изцяло. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия