доц.д-р Габровски младши,търся мнения

  • 4 648
  • 3
спешно ми трябват мнения за д-р Габровски ,зав.Неврохирургия на Пирогов.

Попро4етох темите за операциите на дискови хернии,но са много страници и не мога да ги из4ета вси4ки.Няма да влизам в детайли,просто търся мнения за този лекар.Не говоря за стария Габровски,а за сина му,който също като баща си е неврохирург.

Моми4ета,изклю4ително важно е да знам вси4ко,което искате да кажете за него.

става въпрос за избора на неврохирург ,който евентуално би направил не леките няколко операции на дискови хернии на две нива ,които общо са 7 ,а спешните за операция са 5,но пак на разли4ни нива.Особено тежките ще са на шиина област,където има пробив в грабна4ния мозък.

Вариантите извън Бг отпадат ,направени са няколко консултации с лекари извън БГ,но цените са страшни.Аз съм запозната и с методите,озона отпада веднага категори4но,лазера е ок,но тук не го правят.
Ендоскопските не ги препоръ4ват също.Наясно съм с методите, светилата в Бг ги знаем,а само за Габровски младши нямаме инфо.
Интересува ме и ако някой може да ме ориентира и за възстановяването след такива операци.Говорим за сравнително млад 4овек,който ще (ако се съгласи) преживее евентуално две такива операции на две разли4ни места.С особено 4удене е за шийна
област.Активен спорт,коли,рискови ситуации .......би ли било възможно.Мнението на лекарите го знам-гаранция никаква за нищо.

Остана д-р Габровски,с който е правена консултация ,но нямаме отзиви.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
 Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз бих заложила на него  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз бих заложила на него  Peace

доста категори4но Peace
неубедително,но благодаря  bouquet
ох,дай нещо и на ли4ни ако искаш Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия