Детска кошара/легло с колелца къде

  • 2 027
  • 4
Здравейте мами! Имам нужда от помощ! Търся детско легълце/кошара с размери на матрака, който ще поставя в нея 60 х 120 см. Важното е кошарата  да бъде с колелца, да не е платнена или найлонова (т.е. да е ПДЧ или каквото и да е там от този сорт или разбира се масив) и да има решетки , а не мрежа. Някой сеща ли се къде бих могла да намеря такава ...........
Благодаря ви предварително!
П.С. Молбата ми е ако имате идеи за подобна кошара, магазините да са в София.
Виж целия пост
# 1
Има в магазини Дибо само на определени по леки модели и  колелата са купуват допълнително, веднага ти ги монтират. Дано съм помогнала, успех в избора
Виж целия пост
# 2
Ето ти: http://www.arbor-bg.com/index.php?option=com_content&task=vi … =17&Itemid=37
Може да им отправиш запитване къде в София имат зареждане на такива кошари.
Виж целия пост
# 3
В Пигиса преди месец гледах такава, страхотна беше. Няма шкафчета отдолу, но беше супер практична. Около 300 лв струваше
Виж целия пост
# 4
Леглото, в което спи синът ми е точно с размерите, които искаш ти - 60 на 120 и е от сайта, който бе посочен по-горе, а именно
.
Отдолу е с колелца, когато те се махна остава на дъги като люлка, а когато и дъгите се махнат остава на крачета неподвижно. Много е удобна, отдолу има едно цяло чекмедже.
Препоръчвам го това легло....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия