Зелен чай

  • 1 387
  • 12
Момичета, не знам за тук ли съм, но и от другиете подфоруми не можах да си избера Laughing

Искам да питам за следното: дали се вдига кръвното от един зелен чай на листа? На опаковката пише АК БАР - цейлонски зелен чай на листа от сорта Пекое.

Ще съм благодарна ако ми кажете имате ли такива наблюдения, да знам да пия ли или не?
Виж целия пост
# 1
Ти си за черен чай.
Виж целия пост
# 2
вдига го, и пикаеш често.
Виж целия пост
# 3
Авторката е жена бе, Лабрадоре.
Виж целия пост
# 4
за кръвното говоря Вълк ....  нали това тя пита.

п.с. ако беше това закоето ти си мислиш щеше да е гадно, хем да ти го дига хем да пикаеш много.
Виж целия пост
# 5
за кръвното говоря Вълк ....  нали това тя пита.

п.с. ако беше това закоето ти си мислиш щеше да е гадно, хем да ти го дига хем да пикаеш много.

Аз пък съм жена и пия чая (зИления) в 19:00 часа и сутринта............ и спокойна и щастлива отивам на бач.  Laughing
Виж целия пост
# 6
http://health.actualno.com/news_218540.html
Виж целия пост
# 7
В статията пише, че зеленият чай не влияе особено много на кръвното.
Зелен чай
Виж целия пост
# 8
Зеленият чай е силен антиоксидант и е страшно полезен за здравето. Аз поне си пия всеки ден, само че моят си е купен от Китай. По принцип съм нискокръвна, тъй че със сигурност не всига кръвното чая.
Виж целия пост
# 9
Зеленият чай е силен антиоксидант и е страшно полезен за здравето. Аз поне си пия всеки ден, само че моят си е купен от Китай.
Много важно. Покрай мен всичко е китайско.
Виж целия пост
# 10
Зеленият чай е силен антиоксидант и е страшно полезен за здравето. Аз поне си пия всеки ден, само че моят си е купен от Китай.
Много важно. Покрай мен всичко е китайско.

Уби ме с това.  Joy Много ми е интересно, каква кръстоска би станала между дива лудогорка и дисциплиниран китаец. Отрочето ще кърти направо. По принцип, не конкретно за Вас ми е думата. И не съм тийн както си помислили някои от ССФ-тата. Приятен и спокоен ден и дива нощ!  Hug  smile3525
Виж целия пост
# 11
Зеленият чай има диуретични свойства - няма как да вдига кръвното.....
Виж целия пост
# 12
Прочетох всичко и стигнах до извода, че темата не е за тук  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия