Дайте съвет.Искахме бебе,случи се нещо и той сега не иска,но аз да.

  • 6 421
  • 83
Правихме бебе,правихме но не се получи.В един прекрасен ден разбрах че си има "приятелка" моя човек  ooooh! и от тогава ми казва "сега не е момента" Както и да е чаках аз,чаках да приключи с "любовта си" и когато го питах ще правим ли бебе или ще си играем на котка и мишка,той отговори "ще правим бебе".И всеки път когато правим секс,очаквам че ще свърши в мен,той обаче не свършва и всеки път си намира най-различни извинения за това.
Заедно сме от 5 години.Казва ми че е приключил с оная .... но аз не вярвам.
Кажете ми,да чакам ли още да си "намери мястото" или да му кажа вече край.Да му поставя ли ултиматум (колкото и да не ми се иска) или да чакам на него да му дойде кефа да създава семейство.
По нататък в темата ще разказвам какво се случи,от колко време знам за "оная" и т.н.
За да не става много дълго писането ми.
Забравих да кажа че съм на 23 години а той е на 31.
Виж целия пост
# 1
 ooooh!
Виж целия пост
# 2
Мила Ели, той не е сигурен дали иска бебе и само си намира извинения, освен това има заигравки .Аз лично не бих се наела. Че то по тази негова логика после няма да е сигурен дали ще иска да се включва в грижите за бебето, което сие сериозна работа.
на 23 си, целия живот е пред теб. Защо да се обвързваш с човек ,който отсега изневерява. За какво да търпиш таквоа отношение?
Ще срещнеш много  по-достойни мъже, които сами даже ще поискат да имате бебе.
Чудя се даже как си го търпяла до сега. Не си заслужава никакви ултиматум ида поставяш. Трявба човек сам да поиска
Разбира се,това е мое мнение.Пожелавам ти кураж да вземеш правилно решение.
Мисли за себе си Peace
Виж целия пост
# 3
И моето мнение,че не бива да го търпиш и минута повече....
Но хора всякакви.....
Виж целия пост
# 4
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

мне, няма достатъчно такива иконки за начина по който се оцъклих като прочетох това изявление.. от моя наборка при това...
Виж целия пост
# 5
Девойко, ти ме разстреля от упор...  Crazy
Бе, хора, мислете малко преди да създавате деца! Ти в случая дори не питаш дали да го зарязваш или не, а се чудиш как бебе да раждаш??? Изумявам се, като прочета такива неща...
Бебето е отговорност до живот, бебето иска време, грижи, средства, за това са необходими двама. После ще ходиш да го извличаш от постелите на любовниците му ли? Той сега ти изневерява като за последно, а пък като забременееш и се роди бебето, стой та гледай тогава.. Или какво, и ти си от тия, дето лелеят надежди, че като се появи детето, ще се преобрази?  
Съжалявам за остротата в поста си, но направо не мога да повярвам как някой е склонен да създава дете с някакъв, който очевидно е на съвсем друга вълна....
Виж целия пост
# 6
Mомиче, осъзнай се, за какъв ... ти е този мъж,че и бебе от него??? Щом сега дейстжа по този начин.....то тази връзка се е изчерпала,поне за него ....и никакъв смисъл няма да се заробваш с него,защото след време сама ще си гледаш детенцето,а си млада още -за къде си се разбързала....пращай го при приятелката му,а ти си намери друг,който да заслужава да родиш от него
Виж целия пост
# 7
що не му приложиш оная Фатка с бурканчето?  Whistling
Виж целия пост
# 8
 newsm09 Не проумявам как може да искаш дете от човек,които ти изневерява и те прави на луда #Crazy  Осъзнай се и ти като мен си на 23 ще си намериш друг приятел и ще си имаш бебче baby_neutral не го превръщай във фикс идея. По-добре майка на 25-6-7-8,но с подходящия тати,отколкото сега да прибързаш и после цял живот той да си ходи по тази и онази,а ти да го чакаш да се прибере за да обърне внимание на теб и детенцето!
Виж целия пост
# 9
Не се заяждайте с момичето. Ще я уплашите, а аз искам още подробности за оная.  hahaha

що не му приложиш оная Фатка с бурканчето?  Whistling
Коя?  Thinking
Виж целия пост
# 10
Щом на 31 години не е сигурен дали иска любов и дете от теб, не виждам за кога ще го чакаш да реши newsm78.А ти си още млада, хубаво си помисли дали си заслужава да се свързваш с такъв човек за цял живот (имам предвид чрез дете).
Животът е пред теб!Я го разкарай тоя!
Виж целия пост
# 11
наи добре го разкараи ще срещнеш 4овек от които си заслужава да имаш деца  newsm09 newsm09 newsm09 newsm09
Виж целия пост
# 12
Гледам и не вярвам на ушите си #Crazy.
Виж целия пост
# 13
запис  Sunglasses интересно ми стана и на мен (пък и темата вече е в Шапчицата Mr. Green)

да, каква е тая Фатка newsm78
що не му приложиш оная Фатка с бурканчето?  Whistling
Виж целия пост
# 14
Цитат
Бе, хора, мислете малко преди да създавате деца!
И като създавате теми,мислете  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия