Конюнктивит-как да се справя?

  • 1 027
  • 7
Здравейте!
Детето ми от 2 дни има гъсти и големи гурели първо на едното око, после и на другото.Понеже в неделя му се появиха, се обадих на частния педиатър, при когото го водя и той каза, че това е конюнктивит и е свързан с хремата, с която се сдоби от детската градина.Каза да му капя капки"Макситрол".В действителност от вчера до сега положението се е подобрило, затова не го заведох и на очен лекар, но бих искала да знам с какво сте лекували конюнктивит.
Предварително ви благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Капките са доста силни - ще свършат работа. Най-важното е безупречна хигиена за да не се разболеете всички. Отделни хавлии за болния, чисти ръца и т.н. Нали лекувате и двете очи, защото в 99% и второ око се разболява. Промивай с лайка  Peace
Виж целия пост
# 2
Как така лекарят го диагностицира без да го в виждал детето  Rolling Eyes

Аз само искам да споделя, че на нас педиатърката ни беше изписала едни кърпички за очи ( не помня името  Embarassed). Много бяха хубави. Всяка беше поотделно опакована и бяха напоени с някакъв разтвор. Идеално почистваха очите  Peace
Виж целия пост
# 3
Ето ги:

http://www.leguidesante.com/supranettes-cleansing-compresses-com … roducts_4479.html

Има ги и тук  Peace
Виж целия пост
# 4
И ние сме използвали тези капки,добри са.
Виж целия пост
# 5
миналата седмица беше с конюнктивит. Капах му Тобрадекс. Оправи се за два-три дена.
Виж целия пост
# 6
Как така лекарят го диагностицира без да го в виждал детето  Rolling Eyes

Аз само искам да споделя, че на нас педиатърката ни беше изписала едни кърпички за очи ( не помня името  Embarassed). Много бяха хубави. Всяка беше поотделно опакована и бяха напоени с някакъв разтвор. Идеално почистваха очите  Peace
Интересно, бих искала да ги знам какви са. Не е лошо човек да си има такива за всеки случай.
Виж целия пост
# 7

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия