Къпете ли децата си със слънчева вода?

  • 6 507
  • 63
Здравейте,  Simple Smile

това ми е питането. Топлите ли лятото вода на Слънце, и после да къпете децата с нея? Като малки на село, баба ми топлеше вода за мен и сестра ми. Сега мисля и аз да топля вода за малката.
Вие?

  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Нямах тази възможност. Това лято, живот и здраве, на село може и да я окъпя със слънчева вода  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ми до сега даже не ми е идвало на ум Thinking
Виж целия пост
# 3
В басейна на терасата. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Не съм. Но ми е интересно за какво помага слънчевата вода.
Виж целия пост
# 5
Още-не.Смятам това лято,като си дойда в България и отида на вилата при родителите ми,да го правя.Знам,че слънчевата вода е много полезна и заредена с енергия.Аз,лично съм се къпала с такава и ми действа много ободряващо. Peace
Виж целия пост
# 6
Да,в басейна на двора.
Виж целия пост
# 7
Не, не съм го къпала.
Виж целия пост
# 8
Не, но бих ако имах такава възможност.
Виж целия пост
# 9
На Дияна съм й слагала басейн с вода на балкона, през лятото. Оставяла съм я да се плацика.
Вода като вода, затоплена от слънцето.
Виж целия пост
# 10
Лятото на село когато отидем къпя само със слънчева вода Simple SmileПълня надуваем басейн от сутринта и слагам 10 литрови бутилки да се стопли вода и за изплакване,защото се налага и сапунче след въргалянето къде ли не LaughingДъщеря ми като малка боледуваше доста(меко казано)и нито море,нито балкан помагаха.След едно цяло лято на село и къпане със слънчева вода нещата значително се подобриха.Не знам дали е било от това,но аз така предполагам.
Виж целия пост
# 11
Голямата ми дъщеря,като беше бебе,я къпахме на балкона със слънчева вода почти през цялото лято.Това беше преди 10 години.Сега за малката ме домързява,защото трябват десетина бутилки от 2 л., за да се затопли водата достатъчно до обяд.
Виж целия пост
# 12
Не съм. Но ми е интересно за какво помага слънчевата вода.

С нищо, с какво да помага. Просто е приятно.
Виж целия пост
# 13
Не, съмнявам се в ползата от това.
Виж целия пост
# 14
Не.Предпочитам да я къпя в морето.  Laughing
Но този вид къпане със слънчева вода ми навява много хубави спомени от детството ми на село.За съжаление,и да я къпя щерката сега така,едва ли спомените й ще са така хубави както нашите от "едно време".
На терасата в панелката - идилия...  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия