Паралия Катерини с фирма ОАЗИС А

  • 11 856
  • 19
Здравейте,

мисля това лято да ходя до Паралия Катерини с една фирма ОАЗИС А. Някоя от вас има ли впечатления за това място и по-специално се интересуам за самата фирма. Ще се радвам ако някой може да ми отговори! Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Много хубаво курортно градче с разкошен, огромен плаж от пясък, а не от камъчета. За фирмата нищо не знам. Приятно изкарване.
Виж целия пост
# 2
В курортното градче съм летувала като малка и съм останала с впечатления, че е чисто, хубав плаж, топла вода (морска), спокойно море. Това са обаче детски спомени.
Фирмата е доста известна с организирането си на почивки за Гърция. Много мои познати са ползвали услугите им, не съм чувала за гафове.
Виж целия пост
# 3
Аз лично не харесах Паралия Катерини.
Скъпотията не си заслужава Naughty
Виж целия пост
# 4
Паралия Катерини не е лошо градче, плажът е от пясък наистина и е приятен, само не ми харесва, че вечер е голяма лудница по уличките като Несебър в силните години, хора отвсякъде се стичат. В този ред на мисли, не бих си завела детето точно там, но като цяло са ми положителни впечатленията. За фирмата, доколкото знам е благоевградска и тук е доста известна, макар че не сме я ползвали.
Виж целия пост
# 5
Много ми хареса Катерини.
Направо сладко, китно градче, с магазини на всички известни марки. Едни задушевни кафенца по центрото...  Heart Eyes
В Паралия не съм била.

За агенцията нищо не знам. За 1-в път я чувам дори...
Виж целия пост
# 6
 За фирмта не мога да кажа нищо. Иначе за Паралия Катерини- градчето не е нещо особено, но плажа е супер, храната също( опитай калмарките).
Виж целия пост
# 7
А октоподите, ммм!
Паралия и Катерини са почти сляти. Катерини е навътре, а Паралия е на плажа и наистина напомня нашите крайморски градчета. В центъра на Катерини мъжът ми едва успя да влезе и побърза да излезе - толкова са тесни уличките, че на места не можеше да се мине (колата е голяма). Но в Паралия отидохме специално при последното си ходене в Гръцко заради едно ресторантче на самия плаж - страшно вкусни са им и калмарите и октоподите и салатката гръцката...
То темата май е за туроператора, ама се отплеснах ooooh! не знам нищо за тях.
Виж целия пост
# 8
Още малко спам - както и предполагах:
пла̀ж - παραλία (η),
Гледам аз, че току по пътя край морето пише Паралия, пък то на гръцки си означава плаж.
Та значи - Паралия Катерини = плажът на Катерини  Wink


Виж целия пост
# 9
Аз пък на Паралия Катерини не съм била,но фирмата ми е позната. Благоевградска е,има офиси и в други градове и е доста отдавна в туристическия бранш,може би от първите.Предлагат доста изгодни оферти, основно за Гърция ( и на други места,разбира се).
Виж целия пост
# 10
Нощувахме по време на екскурзия през май в Паралия Катерини. На мен много ми хареса, хубава плажна ивица, хотелчета са нови и чисти, магазините работят до късно вечерта. Това си е типично курортно градче. Идеално е за почивка.
Виж целия пост
# 11
Тъкмо щях да вметна, че паралия си е плаж,ама нейсе- изпреварена съм Simple Smile
Миналата година там празнувахме един рожден ден, като типични вандали- на плажа, с палатките и безброй свещи..Никой не ни направи проблем, беше чудно, а гледката към Олимп също си заслужава Simple Smile
Виж целия пост
# 12
аз също се присъединявам с положителните отзиви  Peace за жалост за фирмата не мога да кажа нищо....
но ,определено е много хубаво...не бих казала ,че е неподходящо за малко дете -Алекс миналата година беше на 3 години и половина ,не сме имали някакви проблеми-има голям детски център с много батути  Grinning...плажната ивица е широка,но водата беше студена ,бяхме началото на септември.
..храната в ресторантите е много добра,както са написали и другите  Peace
Виж целия пост
# 13
Много ми хареса Катерини.
Направо сладко, китно градче, с магазини на всички известни марки. Едни задушевни кафенца по центрото...  Heart Eyes
В Паралия не съм била.

За агенцията нищо не знам. За 1-в път я чувам дори...

Шани, ние миналото лято ходихме до Паралия Катерини и наистина е като Несебър,Китен, Приморско - навалица и магазини от типа "всичко по 1 лев" и китайски парцалки.Все едно си бях на нашето море /ние ходихме на вечерна разходка/.Като чета мнението ти се учудвам?Ако частта на градчето, която е по-близо до планината е толкова различна защо не сме я посетили, защото тази до плажа си беше меко казано отврат и ние бързо се изнесохме?!Та там казваш,че има магазини и на повечето известни марки ?!
Виж целия пост
# 14
veka, нали затова съм болднала Катерини.
Градът си е Катерини, а плажа към Катерини е Паралия Катерини (което е подобно на Китен и т.н.)
И да, градчето е по-скоро по-близко до Олимп.
Даже разстоянитео м/у Катерини и Паралия Катерини не е по-малко от 7-10км.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия