Можем ли да помогнем?

  • 920
  • 6
Привет на всички родители!

Поводът да пусна тази тема е една история, която лично мен ме развълнува много..
Когато м. януари оперираха сърцето на Ачето, се запознах с една майка. Нейното бебе също е със Синдром на Даун. Също с проблем на сърцето - пълен АВСД, а сега се е установило и хипотериодизъм. Майката е в много затруднено положение. Теглили са кредит, който вече не могат да изплащат, тъй като мъжът й са го съкратили. Банката завежда дело и са ги осъдили. Предстои да влезе съдия-изпълнител за опис на имуществото им. Мъжът й е успял да си намери работа по морето за лятото и сега те са сами с детенцето, което скоро ще стане на 1г. Поради липса на средства, са пропуснали контролния си преглед в София при кардиолозите. По-лошото е, че са й казали, че лекарствата, които взима за хормоните влияят зле на сърцето, но без тях не може. От операцията до сега не е наддала нищо малката.
В момента е включена нелегално в ел.мрежата, поради неплатени сметки, които до 1седмица трябва да оправи. Сумата е 700лв.
Мисля си, че с дружни усилия можем да съберем тази сума.
Кажете как можем да се организираме - пощенски записи или нещо друго..

Може би не е точно за тук темата, но.. всички вие знаете какво е да се бориш за детенцето си.. Ако модераторите преценят, нека я преместят или да я пуснем и в клюкарника - кажете!
Майката е от Ст.Загора.

Виж целия пост
# 1
Ще дам линк и към клюкарника - там влизат повече хора  Hug
Виж целия пост
# 2
Алекса от това което пишеш много са перата.На мен по-голяма заплаха ми се струва съдията.Имат ли къде да отидат или жилището не е заплашено а само имуществото.Ако тока е по-важния проблем тогава да се захващаме-с адрес ли със сметки ли давайте нещо.
Виж целия пост
# 3
Ако има някой адвокат ще е добре да каже. До колкото аз разбрах от познат адвокоат, не могат да им вземат жилището, нито нещата, които са от първа необходимост. По отношение на заплатата - там също не може да се удържа на 100%.
За сега тока е най-важен и прегледа в кардиологията, разбира се, защото състоянието на детето не е добро Sad

На лични ще пиша данните за пощенски запис!
Виж целия пост
# 4
alexa-smile, имаме ли вече информация за банкова сметка или за изпращане на пощенски записи?
Виж целия пост
# 5
Имам данни за пощенски запис. Ще ги ти ги изпратя на лични.

За сега сме само 4 човека Sad
Знам, че на всички им е много трудно, но все пак сме много, нека се обединим и подадем ръка!
Виж целия пост
# 6
Надявам се повече хора да се включат - за съжаление нуждите се трупат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия