кърмене и бъбречна криза

  • 997
  • 6
здравейте мами
тази нощ получих страхотна криза.Като кармачка ми сложиха инжекция НОШПА, но след два часа нямяше никакъв ефект.Изпих две таблетки rowatinex като си мислех че имам достатъчно карма във фризера за два, три дни докъто се изчистя от лекарството. Сега болката премина и ме е яд защо със се поддала и сега трябва да хвърлям карма.Та въпроса ми е- някой знаели нещо повече за това лекарство и за колко време по принцип се изчиства млякото от лекарство изпито еднократно. Предварително ви благодаря и се извинявам ако темата не е за тук.
Виж целия пост
# 1
Аз не знам, но пиша само да ти пожелая бързо оправяне!
Защо не звъннеш на лекаря, той ще знае най-добре!
Виж целия пост
# 2
Аз не знам, но пиша само да ти пожелая бързо оправяне!
Защо не звъннеш на лекаря, той ще знае най-добре!

И да добавя - поискай си лекарство (антибиотик?) което става за кърмачки! ношпа- то е болкоуспокоително, но не лекува.
Виж целия пост
# 3
За съжаление колкото медици попитах толкова мнения получих и за двете лекарства.Междувременно продължавам да хвърлям изцедената кърма. Все пак благодаря за мненията
Виж целия пост
# 4
Разбирам те напълно на мен ми се случи преди три месеца, пих някакви хапчета на билкова основа, и спазмалгон, една инжекция ми би, ох не то помогнах много, но има лекарства с които не се спира кърменето аз си я кърмех през тези дни в които ги пих лекарствата.Антибиотик ми беше изписала Оспамокс,една опаковка изпих и от него.Говори пак с лекаря, да ти изпише нещо подходящо.
Бързо справяне с проблема  
Виж целия пост
# 5
Опитах се да намеря някаква информация за тоя роватинекс. И в двата сайта, които имам отметнати като добри източници, нищо не излиза.
проверила съм http://www.e-lactancia.org/asp/consulta_producto2.asp
и http://www.safefetus.com/search.asp?SearchType=1&letter=r

Имаше и други подобни с инфо за медикаментите, допустими по време на кърмене. Някой друг не ги ли е запазил?

Пожелавам ти да се оправяш бързо. Бъбречната криза е отвратително нещо, имала съм такива, по-лошо ми се видя от раждане Confused
Виж целия пост
# 6
Това, което прочетох е, че не се препоръчва  да се използва при кърмене.

Contraindications
Although no teratogenic effects have been reported, Rowatinex should not be given in the first trimester of pregnancy. There is no evidence concerning adverse effects, however it is recommended that Rowatinex is not administered to lactating females.   

А колко време престоява в организма, нямам идея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия