обринати бузки

  • 1 448
  • 9
мамита,

на някой случвало ли му се е от допира с вашата кожа бузките на бебчо да се обринат... аз вече като кърмя подлагам под бузите му тензух...заключих, че обривът е от мен  Confused защото е само по бузите и ушетата, т.е. там, където се допира до мен

но се чудя защо е така? newsm78
Виж целия пост
# 1
Просто има много чувствителна кожа бебенцето ти.Няма какво да се притесняваш,добре правиш като му подлагаш тензухчето на бузката.Все пак бебешката кожа е много нежна и понякога и от най-слабият допир, може да се обрине.Моята мома е вече на година и половина,я все още се обрива по бузките, ако някой прекали с целувките. WinkПъпчиците можеш да мажеш с някакво бебешко кремче(н-р Бочко,Здраве),за да завехнат. Grinning
Виж целия пост
# 2
Дааа, мойта мъничка откак се роди все изрината около устата и по бузките. Чудих се, чудих се от какво и аз реших че е от мен. Затова си купих един крем АБЦ и откакто я мазах няколко дни, вече си е точно скожа "Като на бебе" Laughing
Виж целия пост
# 3
Повечето бебенца на вашата вързраст се обриват от какво ли не. Ще минат от само себе си, не се притеснявай. Няма нужда да се мажат. Нали не го целувате по бузките? Simple Smile
Виж целия пост
# 4
ами всъщност понякога го целуваме по бузките  Embarassed, но откак се изрина, не си позволяваме такива "волности" много-много
Виж целия пост
# 5
И моята мома има такива обривчета по бузките. Спрях с целувките, но пак си ги има. Взех и колд крем на Mustela за лице. Уж предпазва и защитава, та да видим.
А педиатъра ни каза че били нормални тия пъпчици, порите по лицето не са били добре развити. Ще ги израстем, минавали си сами. А целувките ги започнахме по косицата, по крачета, ръчички, дупе и т.н. Simple Smile)))
Виж целия пост
# 6
Беб от лапане на ръце и пръсти през големите жеги, се изрина и стана като пубер-мисля, че е комбинация от жега, пот и слюнка.  Hug
Виж целия пост
# 7
Да, така се получава от много целувки Hug Laughing и на тати от брадата също Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Виктория страдаше от тези обриви сигурно 4 месеца и повече. Какви ли не лекари не ни гледаха, какви ли не кремчета не ни изписаха и нищо - обривите си седяха. Най-накрая една майка ме посъветва да я намажа с Гентамицин Н и това ни помогна страшно много. Сега я мажа с медицинска козметика на Ла Рош - Посей, едно кремче - Липикар емулсия - и да чукам на дърво нямаме повече проблеми.
Виж целия пост
# 9
Просто много са им нежни кожичките и почтивсичко може да предизвика обрив. Трябва да се намери подходящия крем, че за всяко бебе е различно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия