1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 82

  • 18 545
  • 441
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан



Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение: 
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан



Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80, Тема 81


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

[/quote] 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина[/b].[/color][/size]

Виж целия пост
# 1
ХА е айде сега аз първа за първи път от 81 теми насам..... Hug
Виж целия пост
# 2
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
За Халит и аз плащам - в брой! tooth tooth toothВ любовен многоъгълник ще го включим...... Mr. Green Mr. Green

поне по $ 150 000  Mr. Green

Дафи, душицо, ако щеш ми вярвай, ама докато те чета не дишам  ooooh!, май и ти докато пишеш, все  running, спри се, джанъм, почини малко, не си самичка, и Бену и Керем наглеждаме, ако са в нужда, винаги сме насреща  (поне аз, де ) Hug
за серията - в почивката на нощната смяна  Grinning

а за парите на БГ артистите - не ми се търси цитата, пък и няма нужда, според мен битието може би определя съзнанието....донякъде, но НЕ определя таланта....така  Thinking

оф, докато го напиша, и ади в новата тема  Hug



Инка, местя го, защото наистина има интересни неща, и май не е пускано тук, преди време се чудех  newsm78 дали си е негов наистина, защото Тарду беше казал, че НЯКОЙ му е направил профил във Фейсбук  Hug
Виж целия пост
# 4
Скок и аз тука Hug
Виж целия пост
# 5
иаз да се запиша   bouquet
Виж целия пост
# 6
ех, като се сетя мъжа ми как си мисли, че скучая по цял ден  Joy
Виж целия пост
# 7
Запис и гласуване!
Виж целия пост
# 8
Пльос и аз тук! Hug
Гласувам усилено и аз! Peace
Виж целия пост
# 9
Аз гласувам,
http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=715
а вие?https://
Виж целия пост
# 10
 Ето ме и мен!
Заминавам на тръстиката!
Ще бъда със страхотен мъж на лунна светлина  и нежна музика !   
Ще посрещна изгрева там! Сигурно ще е красив!

  love001  love001
Виж целия пост
# 11
И аз тук ! Пенда прехвърли и тук поста си за гласуването от предната тема, моля те !
Виж целия пост
# 12
Записвам се, гласувам и имам молба, Мишел , включи ме за филма "Зерда" Peace

ето линка  за  гласуване

http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=715
Виж целия пост
# 13
Скок от плантацията право в новата тема. Много пишете бе хора. С това гласуване не насмогвам да изчета темата.
Виж целия пост
# 14
гласувам усилено, но нещо взе да ме изхвърля след 5-6 минутки  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия