Препоръчайте ми избелващи крем или маска

  • 471
  • 2
По време на втората ми бременност ми се появиха петна по челото и тъй като нося очила около тях/дори си мислех,че е от слънцето./Като че ли бяха изчезнали,но напоследък пак забелязвам нещо подобно,затова трябва да прибегна към крем или маска.До сега не съм пробвала подобни неща и не знам кое е по-добре, а и на коя  марка са качествени продуктите ,така че разчитам на тези от вас,които са изпробвали нещо подобно.Четох за домашните маски,правя си с хума,но не вярвам да постигна кой знае какъв ефект
Виж целия пост
# 1
Наистина неприятен проблем, аз се боря със същия от години и признавам усилията са доста, особено през пролетта и лятото. Много съм доволна от комбинацията Clarifying Lotion 3 на Clinique /ексфолиращ лосион/ + Even Better Skin Tone Corrector пак на Clinique. Най-непроятният момент е генетичната предразположеност към образуване на петна...През слънчевите дни не бива да се излиза без хубав слънцезащитен крем и ако прекарваш повече време навън е нужно да се подновява често, за да се избегнат пораженията на слънцето. Маските с хума вечер са чудесни, особено ако комбинираш с лимонов сок, рязко подобрява бистротата на кожата  Simple Smile
   
Виж целия пост
# 2
Аз също имам този проблем с петната, но гледам да ги третирам и избелвам есента и зимата. През лятото използвам слънцезащитни кремове с висок фактор, пудри и фон дьо тени също с  фактор. Моят съвет е да изчакаш до есента, за да не ти се увеличат петната през летния сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия