Прокървяване при вгнездяване (имплантация)

  • 13 195
  • 27
Здравейте,

Сравнително нова съм във форума.
Четох доста, но не успях да видя подобна тема и предварително се извинявам, ако някъде вече има публикувана такава.
Имам един въпрос към вас.
Все още нямам потвърдена бременност от гинеколог, но както писах в друга тема имам 5 положителни теста за бременност. Истината обаче е, че аз все още не съм имала никакво зацапване или прокървяване, а навсякъде чета, че при вгнездяване трябва да имаме такова.
Бих искала да чуя вашия опит и вашето мнение, защото честно казано ми изглежда притеснително, ако трябва да има, а пък при мен няма.

Поздрави,
Виж целия пост
# 1
Не е задължително да има зацапване.
И при двете си бременности не съм имала кървене при имплантирането.
Друг е въпросът, че този път прокървих, но причините бяха други.
Виж целия пост
# 2
И при двете бременности не съм имала такова кървене.
Чела съм ,че е индивидуално-може да има ,но може и
да няма.
Виж целия пост
# 3
И аз съм на мнение, че прокървяването не е задължително. От четири бременности 3 пъти съм прокървявала, а веднъж не.
Виж целия пост
# 4
При мен имаше слабо зацапване доста след като теста показа, че съм бременна. Може би към 4тата седмица. Така че споко. И по-добре да няма кървене отколкото обратното. Успешна бременност!
Виж целия пост
# 5
а навсякъде чета, че при вгнездяване трябва да имаме такова.

Къде е това навсякъде? Прокървяването при имплантация е изключително рядко срещано  Wink
Виж целия пост
# 6
и аз като забременях нямах зацапване просто не ми доиде
Виж целия пост
# 7
Аз не съм имала такова кървене при имплантиране и не е задължително да има .
Виж целия пост
# 8
Аз също не съм имала кървене или зацапване при имплантирането.
Виж целия пост
# 9
И аз не съм имала кървене-само болки като при цикъл,то аз каквато съм паника ако бях и прокървила... smile3514
Виж целия пост
# 10
аз не съм имала, честито и леко бременеене.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви, момичета!!   bouquet

Кристина, и аз май се оказах паника....  newsm78 Wink А за болките като при цикъл - с пълна сила ги имам.  Simple Smile




Виж целия пост
# 12
По -добре да нямаш никакво зацапване по което и време на бременността да е.
Виж целия пост
# 13
Аз също не съм имала кървене или зацапване при имплантирането.
Виж целия пост
# 14
Не е задължително, не се тревожи въобще !!! За две бремености, нито веднъж не съм прокървила ! Остави природата да направи своето и бебчо да се настани удобно, без притеснения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия