Моля, за отзиви - д-р Гинка Стоянова, АГ в 2 ДКЦ - гр.Пловдив

  • 6 414
  • 13
Днес ще ходя при тази докторка след препоръка на моето джипи.В други форуми чета, че e доста добра при определяне на генетични дефекти на плода, но никъде не намирам нещо конкретно.Дори тук има запитвания за нея в темата за пловдивските гинеколози, но не и отговор.Искам да попитам каква е тя като специалист и като човек, дано да не е някоя дръпната лекарка, че такива хич не ги харесвам. Mr. Green
Моля, ако ходите при ЖК при нея доволни ли сте, пуска ли всички изследвания и т.н.?Благодаря предварително. Peace
Виж целия пост
# 1
Аз останах доволна от лекарката.Внимателна е и обяснява всичко както трябва.Това е хубавото, че те предразполага към спокойствие, което е задължително за бременните.Май в същото ДКЦ има училище за бременни, което е наистина страхотно.
Виж целия пост
# 2
И аз ходя там на консултация ,но не съм чувала за тази лекарка...а колкото до училището...канех се да го посетя..но...поради ред причини не успях.
Виж целия пост
# 3
Да се впиша и аз- ходя на ЖК при д-р Стоянова, много е внимателна и винаги те изслушва, ако имаш проблем. Аз съм доволна от нея, сега съм в 23 г.с. и съм при нея от 10 г.с. по препоръка на GP- то ми. Само сестрата/акушерката/ там е малко по- импулсивна, понякога е много на кеф, понякога не. Кабинетът е добър. За изследванията няма проблем, на мен винаги ми е пускала, дори когато нещо ме притеснява. Отзивчива е. Ще следя тази тема, защото и на мен ми е интересно какво мислят за нея и други мами от Пловдив. Извинявам се, че използвам тамата, но ще се радвам  да разбера как стои въпросът при нея, когато наближи термина  newsm78. Благодаря предварително и лек ден!
Виж целия пост
# 4
Много ще се радвам, ако други момичета споделят впечатленията си в темата.Може пък други да намерят добър специалист в нейното лице.
Виж целия пост
# 5
Аз оставам за ЖК при нея, знаете ли дали тя има някъде частен кабинет, ако да, моля дайте координати.Искам да ходя по-често да ме следи на ехограф през бременността, защото касата отпуска само 2 прегледа, затова питам.
Виж целия пост
# 6
Май само ние двете си пишем  Simple Smile Мисля, че частен кабинет няма, обикновено всеки гинеколог, който има, си казва. Не съм я питала и незнам със сигурност. Моят съвет е да изчакаш, защото тя винаги гледа на ехограф, при всяко посещение. Наистина е много добър лекар и ще се убедиш след някое и друго посещение. Пък и да те преглеждат  по-често от веднъж месечно, при положение че всичко е наред според мен няма смисъл. Естествено, ако имаш оплаквания или болки, може, даже е задължително... Незнам в коя седмица си, аз съм в 25г.с. и в началото и на мен ми беше някак странно да ме преглеждат само веднъж. А гинекологът, при който бях първите седмици, освен че нямаше необходимата техника/ ползваха един ехограф с друг кабинет и много се чакаше/, ами постоянно си ми говореше за частния си кабинет, с други думи "ела там"...Да, ама аз  си плащам здравни осигуровки и в крайна сметка искам да се възползвам от това, за което си плащам...Прегледа ме само веднъж с ехографа, дори и снимка не ми пусна, въпреки че много исках, чаках с часове да се освободи въпросният апарат, абе пълна скръб ! Някои лекари като видят бременна, та като почнат с голямата брадва....аз например бях "принудена" да си направя 2 изследвания за хламидия, при отрицателен резултат  Rolling Eyes Сега при Стоянова съм спокойна, карам си бременността без излишни грижи и така... Малко се отплеснах, дано не съм досадила.. Леко бременеене и спорен ден !
Виж целия пост
# 7
Аз съм много доволна от д-р Стоянова и си оставам при нея.На 18 юни бях пак при нея и ме гледа на ехограф, каза че с бебето всичко е ок и е пораснало.Иначе аз съм в 12 седмица почти, докторката ме вика пак за изследвания на 7 юли.Забелязах, че много хора ходят при нея, опашката край няма, понеже аз бях последна пациентка сладураната ми се оплака, че днес е било голяма лудница, доста уморена изглеждаше.Май засега само с Шени ще си пишем в темата. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз пък останах с впечатлението, че не ходят много при нея, винаги като отида е спокойно и или съм само аз, или има най- много две жени преди мене. Затова ми харесва този кабинет- д-р Стоянова е добър специалист и не се чака много. А хубавото е, че има и училище за бременни и аз сега се записах, пък да видим какво ще науча  Whistling Не знам как е в другите ДКЦ-та, но определено от това съм много доволна  Peace.
Виж целия пост
# 9
Искам да попитам за училището, плаащ ли се нещо, ако желаеш да се запишеш и кой АГ го води?
Виж целия пост
# 10
Училището се плаща- 40лв е за 5 посещения- и се водят лекции от гинеколози/ 2-ма или 3-ма, но не от Стоянова /, сексолог, психолог и още един специалист, забравих какъв обаче. Всеки четвъртък от 18,00 часа е, малки групи- от 10 човека. Има и два пъти физически упражнения за бременни. Аз се записах и започвам на 02.07 до края на месеца. Препоръча ми го д-р Стоянова, давали много ценни съвети и относно следродилното възстановяване. Като започна, ще си напиша и впечатленията  Peace .
Виж целия пост
# 11
Благодаря за инфото. HugМоже и аз да се запиша по-нататък.
Виж целия пост
# 12
момичета, мина доста време и сте натрупали опит, за който моля да споделите, бях веднъж при докторката, имаше и 4 стажантки, въобще много се притесних и ми каза да ида пак чак след месец - нормално ли е, сега съм 8 седмица
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 13
Нормално е. На консултация се ходи 1 път в месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия