Кой да каже на родителите при раздялата....?

  • 4 153
  • 68
Как мислите?
Ситуацията е следната : Връзка- 3 години.Родителите на момчето прекрасни.Отношенията ви с тях през тези 3 години повече от прекрасни.Те дори не подозират,че със синчето им сте пред раздяла.Очакват внуци дори ...

Според вас когато ножа опре до кокала и вие сте пред раздяла...кой трябва да им го сервира и как ? Впредвид това,че са страшно свестни хора,впредвид това,че са правили невъзможното за вас,дори повече са се грижили за вас отколкото за сина си  през този период.....Как и кой трябва да им го причини ?


Само да поясня,че двойката живее в апартамента на момичето към момента....и при раздяла момчето ще трябва да се изнесе...

Ще съм ви благодарна....защото ми е много трудно. 
Виж целия пост
# 1
От какво е продиктувана раздялата?
Виж целия пост
# 2
Ако сте в добри отношения (с партньора), може да отидете двамата.Ако не той да им казва, нали са му родители.
Виж целия пост
# 3
След като сте толкова близки може и сама да седнеш и да им споделиш за решението ви и за нещата, довели до него. Иначе е най-разумно - двамата.
Виж целия пост
# 4
Би трябвало момчето да каже на своите родители, а след това и момичето да говори с тях, след като са в добри отношения.
Виж целия пост
# 5
Когато аз се изнасях от моята студентска любов говорих с родителите му чак след година. И двамата се страхувахме да им кажем. След петгодишна връзка една сутрин просто тръгнахме уж за море. Той отиде на морето и се върна женен  Joy Аз се прибрах вкъщи. Но с майка му се разбирахме прекрасно и не можехме да не се потърсим, когато нещата се поуталожиха. Сега се чуваме от време на време... Но знам, че правилното решение беше да говорим с тях, а не да се изнасяме по терлици и да ги оставяме в неведение.
Виж целия пост
# 6
Е да де обаче тъй като в случая инициатора за раздяла съм аз...и едва ли не решението ми не зависи от него , тоест той е невинен....все си мисля,че преди да го пратя у тях с багажа / защото той ще си тръгне / , все си мисля,че съм им длъжна на тези хора....поне да ги предупредя,че отношенията ни не са това,което изглеждат и,че връзката ни не върви......  Tired
Много съм им благодарна и много им се възхищавам и направо не знам как да им причиня това....
Затова питам...длъжна ли съм,не съм ли.... Ако седна да говоря как точно да го кажа....и ей такива кофти неща.... Cry
Виж целия пост
# 7
Мисля че е редно той да им каже , щом инициаторът си ти
Виж целия пост
# 8
Искаш да запазиш добри отношения с родителите ли?Стува ми се невъзможно.Все пак ти зарязваш синът им.Поговори с тях,но е възможно да ина неразбиране от тяхна страна.Струва ми се ,че не те притеснява раздялата с момчето,а с родителите му.
Виж целия пост
# 9
Мисля, че си длъжна единствено на себе си. След като ти си инициаторът, най-добре се опитай да обясниш доводите си на него, а не на родителите му. В крайна сметка не очаквай, че на 100% ще те разберат, защото малко или много ще им нараниш пиленцето, а както всички знаем, нашето гардже е най-хубаво, най-добро и т.н.
Виж целия пост
# 10
Да,именно за това се притеснявам.....
Не ме разбрахте - аз няма  да има кажа,че аз искам да се разделим ,а ще проведа един / много труден за мен / разговор с майка му / защото често си пием с нея кафенце и се гушкаме  Cry / и ще се опитам да и подметна,че нещата между нас не са никак добре, че отношенията ни не са такива каквито бяха,че не се разбираме напоследък изобщо...и неща от този сорт....Просто да има едно наум и да знае. Защото те в момента смятат,че сме щастливи,подкрепят ни и чакат внуче вече дори.... ooooh! Sad Просто да е наясно,че може и да се разделим . Да и светне лампичката. А пък после когато дойде момента от него не знам какво ще може да изкопчи и какви причини ще изтъкне той пред нея.......
Виж целия пост
# 11
Ами те са негови родители, той да им каже. Ти нямаш никакви задължения към тях и не е нужно да им даваш обяснения защо го правиш, колкото и да се разбирате с тях.
Виж целия пост
# 12
защото често си пием с нея кафенце и се гушкаме

Е, това с гушкането според мен е извратено  newsm78
Виж целия пост
# 13
защото често си пием с нея кафенце и се гушкаме

Е, това с гушкането според мен е извратено  newsm78

Еее,добре де, не се гушкаме ама си гукаме,смеем се, веселим се и се радваме,че сме заедно....изразяваме радост като се видим една на друга. Така по-добре ли е ?  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
При тези обстоятелства е добре двамата да отидете заедно и да уведомите родителите му.
А ако толкова държиш на тях и ги хареваш ще си запазите добрите взаимоотношения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия