''Парфюмни размисли и страсти'' 21

  • 19 730
  • 483
                                                                    

                                                                                      
                                                  

        
                                              
                          
                                                        
 
                                                                    
                      
                                    
                                                                  
                  
                        
                                         
                                    
Виж целия пост
# 1
О-о-о-о, първа съм! Благодаря ти, Тес, отново перфектно си се справила!   bouquet
Също така чудесен избор на бренд, изключително класни неща, познавам малка част от тях, но сред тях е един от най-големите ми фаворити - Hot Couture.  Имам класическия Амариж, но проявявам интерес за проба и към Fleur d'Interdit, Ysatis и още 1-2. Единствено Very Iressistible във всичките му варианти ми идва в повече от необходимото сладък.
Виж целия пост
# 2
     bouquet

Първият ми парфюм е Фльор д'Интердит, много го обичах Heart Eyes, имам Вери Иризистибъл Сеншуъл - много нежен и кадифен, а от днес и Амариж Мариаж Grinning, имах и О Торид - свеж, с цитруси, но бързо ми омръзна, харесвам много Исатис, а Анж о Демон рано или късно ще го имам - мнооого ме кефи, имала съм миниатюра на Линтердит, но тогава не можех да го оценя, както и на Екстраваганс - много хубав парфюм за лятото Crazy Grinning

Сега прочетох не дотам ласкави отзиви за Фльор д'Интердит във Фрагрантика, но понеже го обичам, няма как да се съглася с тях Wink, флаконът е много красив Heart Eyes а течността беше розово - оранжева, (снимката в сайта е добра), виждам, че го водят цветно/зелен, най - много усещах рози и плодове, хем сладичък, хем освежаващ и в никакъв случай тежък, много интересен аромат - не се сещам да прилича на някой друг, много женствен и доволно траен, страхотни спомени имам с него Flutter
Виж целия пост
# 3
Тес,супер темичка! Hug
Познавам почти всичкo освен лимитките.
Сред любимите ми са Absolutely(за съжаление вече никъде не го откривам),Ange ou Demon ,Extravagance d'Amarige ,Hot Couture ,Lucky Charms ,Only Givenchy, Organza Heart Eyes.

Най-нелюбим ми е Very Irresistible  Mr. Green

Тес ще опишеш ли Исатис,знам че съм го тествала,но не го помня. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Е този път се вредих в началото Joy- благодаря  Tess   Hug- перфектна както винаги .
Харесвам на Givenchy Ange ou Demon, имам My Couture, но  ми е омръзнал сякаш.
Виж целия пост
# 5
Tess, благодаря ти. Страхотна е темата.

Днес успях да мина пред Долче Вита и да помириша Феери на Ван Клийв , направо е невероятен. Толкова наситен аромат. Отива директно в листата ми с желания. Само да си кажа, че намирам нещо общо с ето това http://www.fragrantica.com/perfume/Gucci/Gucci-Eau-de-Parfum-II-685.html
Успях да подуша  и Деци Дела, но не е мой аромат . Има е в "Клео" , парфюмерията над Годзила на Севастопол.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви  newsm51 newsm51 newsm51 

Трудно ми е да опиша Исатис, но все пак - остър и нагарчащ аромат, с много характер и подходящ за вечер според мен - за първи път го подуших на приятелка, бяхме на море август месец (да, беше го сложила в жегите на море, но все пак вечерта - и беше страхотен) попитах я с какво е, а тя просто не знаеше Laughing, на другия ден ми го показа и като го душнах от капачката ми се стори много...груб и тежък, даже си помислих, че си е сложила нещо друго предната вечер, но се оказа, че си е точно той, разбира се трябваше му време за да се разкрие, има ретро нота в него, но никак не ме дразни - аромат с класически облик Peace


Ох Вили, значи трябва спешно да го пробвам, много ли е скъп Blush
Виж целия пост
# 7
Имам Absolutely Givenchy, зеленичкото. Свежо, плодово-цветничко, голямо удоволствие ми е, но бързо изветрява.

Ange ou Demon много го харесвам, но дори 30 мл ще са ми много от него, специфично настроение иска.

От другите каквото съм пробвала, не ме е грабнало.

Тия дни разкарах от парфюмния ми гардероб някои неща, които няма да нося, надявам се да получа парфюмно вдъхновение.  Joy
Виж целия пост
# 8
Тъкмо преди малко си намерих едно забравено старо виалче със So Givenchy и много ми хареса... поглеждам тук и... нова тема с Givenchy Laughing Hug
Виж целия пост
# 9
ПрЮвет! bowuu

1. Ange ou Demon - най-любимият ми аромат. Наред със Сицилия, няма парфюм, който да съм желала така дълбоко. Tender версията е просто по-олекотен вариант, но, лично на мен, ми се струва безсмислена за притежание. Мечтая си да опитам /и имам/ Pure Parfum - предполагам, че ще е някакъв еликсир, божествен нектар. Mr. Green

2. Amarige - харесвам го, но не мога да кажа, че ми е любим. Може би, защото не съм го носила като хората, а само тестове разни.

3. Amarige Mariage - не ми допадна. На мен стои сладък и плосък, че и леко задушлив.

4. Hot Couture - може да прозвучи ужасно смешно, но на този аромат ми харесва рефанската му имитация, а не оригинала. Mr. Green Още по-смешното е, че най-много уханни комплименти съм получавала именно носейки нея.  #Crazy Защото Рефан са изимитирали само страхотната, сладка и суха малина, и липсват дървесните нотки, които ме дразнят в оригинала. За жалост, имитацията накрая става страшно гнусна, иначе бих се поливала до петите с нея.

От Органзите познавам First Light, за другата нямам спомен. Не е лоша, но няма да ми стане любимият парфюм.
Иррезистъбълите са ми смътни - само съм ги тествала бегло.
Последният техен аромат, който тествах на блотер, бе My Givenchy Dream - несериозна работа е. no
Виж целия пост
# 10
Тес, скъп е доста.
50мл.- май около 170 лв.
100мл.- 258лв  #Crazy
Виж целия пост
# 11
Кеф цена няма  Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Аризона ,разби ме с това за Рефан,аз не съм я душила имитацията,а успяли ли са да докарат пипера,на мен той ми е любимия в комбинация с малинките,ако беше само малини щеше да ми е скучен.
Помня че навремето съм си взимала Рефанска имитация на Алюр,приличаше на него само в началните нотки,но беше убийствено траен.
Виж целия пост
# 13
 С тази цена, явно няма да има и кеф Mr. Green задължително ще го тествам и дано не се влюбя безпаметно и тежко Crazy честно казано и на мен Мариаж не ми беше харесал отначало, после си промених мнението и сега много ми харесва как ми стои Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аризона ,разби ме с това за Рефан,аз не съм я душила имитацията,а успяли ли са да докарат пипера,на мен той ми е любимия в комбинация с малинките,ако беше само малини щеше да ми е скучен.

Само малини. С пудра захар - тонове. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия