Съученичка на моя син ,каза,че мрази родителите си.

  • 1 309
  • 5
Първо онемях,не знаех как да реагирам,после нервно се засмях и попитах моя син къде на шега ,къде на истина дали и той говори за мен така.Обърнах го на майтап.
Тя каза,че майка и непрекъснато и казва,че я мрази.Не ме впечатлиха думите и толкова ,колкото онова в очите и.Хубави ресници натежали от влага.Казах,че и аз понякога казвам неща,които наистина не мисля,после горко съжалявам.Тя попита,защо ги казвам,след като биха наранили някого.Отговорих,че ме е страх,до болка ме е страх за тях.Истината е ,че незная какво да кажа,да вярвам ли?И аз едно време така приказвах.
Повече не говорихме,но вечерта казах за това на моя мъж и дълго говорихме.
Това ще отмине,но докато отмине,няма ли да загубим нещо съществено?
Дали ще ни простят децата ни, думите изречени от страх?
Виж целия пост
# 1
Знаеш ли децата помнят всичко което кажат родителите и го приемат много на сериозно и аз съм била така Blush
Виж целия пост
# 2
Преди малко, прибирайки се от работа видях една майка да крещи на 2-3 год. си момченце "не ме интересуваш, сега ще те оставя при баба ти и няма да те погледна" ....Колкото и да сме изнервени и бесни, определения като лошо дете, глупак и т.н. не бива да излизат от устата, да не говорим за "мразя те" Cry Дано тази майка и дъщеря изживяват просто един труден период, който бързо да отмине и детето бързо да забрави!
Виж целия пост
# 3
Знаеш ли децата помнят всичко което кажат родителите и го приемат много на сериозно и аз съм била така Blush
Точно така е. Аз съм същата.
Виж целия пост
# 4
Наистина помнят всичко. Трябва да се въздържаме от подобни реплики.
Виж целия пост
# 5
И аз,ако не разреша нещо което много иска в момента моята щерка,сигурно ще чуя това.Но не мисля,че децата влагат много смисъл в тези думи.Ако усеща всеки ден обич,загриженост,внимание,зачитане на мнението му,не мисля,че ще ме намрази,защото в момента не съм му угодила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия