изгубих си кучето - момичета, моля ви за помощ

  • 2 724
  • 22
Здравейте!

Момичета, моля ви за малко помощ - може би по улиците на града ви, да сте срещали един красавец - куче Голден Ретривър!
Изгубихме го на 25 май, тази година в района на с. Гълъбовци, близо до град Сливница!
Кучето е Голден Ретривър - бежаво на цвят, отговаря на името Бари.

Умолявам всяка от вас, ако има някаква информация за такова куче в района или за намерено такова, да ми пише на alt.v@abv.bg или на ЛС. Ужасно ни липсва, а и се притеснявам да не е попаднало в лоши ръце!!!

Имам подозрения, че може да е продадено, но това е само предположение и силно се надявам, дори да е така хората да се смилят и да ни върнат кучето, срещу подобаващо възнаграждение!

МОЛЯ ВИ и предварително благодаря на отзовалите се! Кучето ми е много мило, ужасно добро същество и страшно липсва на семейството, особено на малкия ми син! Cry

КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ
- моля ви, оставете темата ми поне за ден-два - дано имаме късмет да си върнем душата на семейството! Предварително ви благодаря!




 
Виж целия пост
# 1
Много е красиво.
Разлепи ли снимки и номера си в района, където е изчезнало; обади ли се на службите за бездомни кучета (ако има такива)?
Дано се намери.
Виж целия пост
# 2
mama dai страхотен красавец, дано го намерите и си го върнете у дома, стискам палци  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 3
Разкошно куче. Дано го намерите бързо.

http://www.bezdom.info/forum/viewforum.php?f=15&sid=bf3c3e39 … b64dd80422b751a62 - тук публикува ли?
Виж целия пост
# 4
Преди две години и малко баща ми намери кученце - голдън ретривър, бебе. Обаждахме се на доста места в околността, където го намери баща ми, за да кажем, че сме го намерили ако го потърсят хора, писахме по сайтове. Обадиха ни се, но се търсеха все други породи. Имахме куче у дома, кръстоска /коли и немска овчарка/ на двора и решихме ако не потърсят малчо да го дадем на някого да го гледа. Сестра ми ревна като магаре и си го оставихме, намерихме място и за него. Кръстихме го Бари  Grinning и колкото ретривъра до сега съм срещала - все са Бари  Simple Smile Беше толкова палав, че понякога си мислехме, че са го изгонили  Laughing  По-късно другото куче почина, от старост и сега Бари търчи из целия двор на воля. Гледан е като принц, има си паспорт, ваксиниран и всички останали грижи.
Голяма работа е! Щур е и сега.
Дано намерите Вашия Бари!   Praynig

Пуснете в кучешките форуми, от там ни се обаждаха на нас най-много.
Виж целия пост
# 5
Дано го намерите, обожавам ретривърите.
Пусни тема в "Хоби", там има кучешки теми.
Все с нещо ще ти помогнат. Стискам палци
да ни пишеш, че сте го намерили. Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
побутвам темата защото обожавам кучета и дано да го върнат.
А колко е голямо?
Виж целия пост
# 7
Момичета много ви благодаря за подкрепата!
Все още няма резултат, но надеждата умира последна!

Алиса - да, направихме каквото можахме!
Julie - и там пуснахме, че дори две, благодаря!
NinoTino - радвам се, че вашият красавец живее така царски! На тези животни, това им прилича и им се полага! От сърце ви желая възможно най-дълго да се радвате на вашият Бари!
shammi - близо 4-тири годишен!
Виж целия пост
# 8
Голямо куче си е надявам се да се върне. Искрено пожелавам да го намерите ! Пиши как се развиват нещата
Виж целия пост
# 9
Страхотен е кучо! Дано се намери жив и здрав, и върне вашите усмивки!  Praynig
Виж целия пост
# 10

Какво става, намери ли се кученцето?
Виж целия пост
# 11
Някакви новини?
Виж целия пост
# 12
Имаш силно стиснати палци от мен, един от най-големите любители на животните!!! Искрено се надявам да откриете бари и да споделиш радостната новина тук!!!
Виж целия пост
# 13
Много е хубав Бари! Дано да сте го намерили Praynig
Виж целия пост
# 14
Прекрасен е Бари! Дано се намери! Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия