готвене на пара

  • 614
  • 3
Здравей те  Купих си уред за готвене на пара за по здравословно хранене. И сега се чудя какви вкусни рецепти да правя. Искам нещо интересно и вкусно. Ако може да ми помогнете.
Виж целия пост
# 1
и аз имам такъв на тефал, имам една книжка но рецептите не са на бг за съжаления, полски и незмам какви още немски и аз не ги знам Sad
има интересни неща по картинките съдя, даже и кекс може да се прави, но не мога да схвана механизма и принципа на работа
ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА
Виж целия пост
# 2
Аз готвя всичко каквото се сетя на пара. Най-обичаме зеленчуци и риба /обикновено сьомга/, като винаги поливам с останалото отдолу в купите сосче, овкусено с малко сол. Но трябва да уцелиш твоя вкус, защото много хора въобще не харесват приготвената на пара храна.
Виж целия пост
# 3
Тъкмо се изфуках в другите теми, че снощи и ние за пръв път готвихме на този уред - пиле с ориз и ядохме нещо превъзходно.

Даже баба хаджийка си купила още една подходяща съдинка (като тая за ориза).

Нашата е с три кошници . В долната сложихме съда с ориза (с подправка маги) и ситно нарязани моркови. А в горната другия съд с пилешкото (нарязано на хапки и мариновано с подправки). След 30 минути смесихме двата продукта в една йенска тенджера и ... го изядохме.  Laughing

Впрочем ако се разровиш тука из форума май има поне още две или три теми за този начин на готвене, ама повечето са за готвене на пара по принцип, но това не пречи рецептите да се приспособят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия