Какво мислите за женско име Тоника?

  • 3 730
  • 47
 Simple SmileЗдравейте на всички!Мога ли да ви помоля да изразите своето мнение за женското име Тоника!Как мислите дали винаги ще се свързва с групата "Фамилия Тоника"?Срещали ли сте такова име?Моля за вашия коментар!Предварително благодаря! Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 1
На мен това ми беше първата асоциация.
Не ми харесва, съжалявам.
Не заради асоциацията, просто не ми допада.
Иначе, не, не съм срещала момиче с това име.
Виж целия пост
# 2
Ми.........не ми харесва, съжалявам.
Виж целия пост
# 3
Не ми допада.
А асоциацията е неизбежна.
Виж целия пост
# 4

Тоника - свързвам го с музикален термин...
В учебниците по елементарна теория на музиката пише: "Най-устойчива е първа степен и се нарича тоника. ".
Моя приятелка се казва Тоня, името ми харесва.


 

Виж целия пост
# 5
По-скоро ще се бърка с Доника. Не съм го срещала, но определено ми харесва. Повече от само Тони или Тоня. Peace
Виж целия пост
# 6
Не ми харесва определено Sad
Виж целия пост
# 7
не ми харесва.
не мисля, че някой от поколението й ще я свързва с Тоника СВ, но на мен веднага ми светна тази лампичка....също и с Тоник Wink
така или иначе не ми харесва.
Единственото име свързано с Тони, което харесвам е Антоанета(даже ми е мноогоо любимо).....но не и Тоника....
Виж целия пост
# 8
Не съм срещала това име досега, но определено не ми харесва Naughty
Виж целия пост
# 9
Не ми харесва определено Sad

И на мен.
Виж целия пост
# 10
Не ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 11
Аз имам роднина с това име и може би затова нямам отрицателно мнение. По-скоро ми е безразлично. Не мога да кажа, че ми харесва, или не. Име като всяко друго.
Виж целия пост
# 12
интерсно име...   Peace
Не е популярно, което веднага го издига в моите очи.

Много по-добре е да е Тоника, отколкото само Тони (или ТонЯ, което е още по-зле  Tired).
Виж целия пост
# 13
интерсно име...   Peace
Не е популярно, което веднага го издига в моите очи.

Много по-добре е да е Тоника, отколкото само Тони (или ТонЯ, което е още по-зле  Tired).
  bouquetи аз така мисля
Виж целия пост
# 14
интерсно име...   Peace
Не е популярно, което веднага го издига в моите очи.

Много по-добре е да е Тоника, отколкото само Тони (или ТонЯ, което е още по-зле  Tired).

 newsm10Да и аз мисля така,още повече че познавам едно момиченце с това име,много е лъчезарно и будно дете.Името е рядко срещано,има имен ден на Антонов ден и започва с буква Т,с което се изпълват всичките ми критерии.Но все пак имам време да реша,а мненията от форума са ми много полезни,за което много БЛАГОДАРЯ на всички! Flowers Bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия