Защо българският мъж е толкова взискателен?

  • 24 281
  • 596
 Здравейте мами не знам дали темата ми е за тук, ще ми се повече мъже да се включат.
 Все си мисля че нашите бг мъже искат най-най-хубавото. Ако не си 1.75, с дълги крака, зноен бюст, големи топли очи и пълни устни, с хубава кожа и коса и стройна като фиданка не те забелязват. То верно че и от екрана ни заливат някакви супер мацки, с идеални пропорции и мъжете плакнат окото. Ама да очакваш и в живота да срещаш само такива ми се вижда необосновано. Аз че не съм хубавица туй си е факт, пък и съм една плоска, и отпред и отзад та няма къде да се залепи мъжкото око Wink. Е не се оплаквам де има много неща за които да съм благодарна на Господ- семейство, работа, близки приятели. Само гадже нямам и ми е понякога криво като гледам младите двойки.
Та защо казвам бг мъжете-не че ги виня нещо ама просто разсъждавам. Братовчедка ми е 1.50 с косата, некрасива, леко пълничка. Обаче черноока и с кестенява бухнала коса, и мургавичка. Та тя замина преди 6 месеца за Англия, там работи. Работата и не е нещо особено, нито получава много. Беше на 21 като замина и дотогава не беше имала приятел тука. Всички я подминаваха без да я забележат. Та откак е там двама англичани за три месеца са поискали да ходят, но тя ги отклонила. Единият 3 месеца я води само на опери и театри, които са адски скъпи там. Сега трети англичанин и предлага брак. Тя му казала че иска да почакат малко и да видят и той се съгласил. Говоря за порядъчни, работещи хора с положение в обществото. Искам да кажа че инфото е 100 процента достоверно, виждала съм двама от въпросните и имам страхотно мнение за тях. Та въпроса ми е защо това което там изглежда толкова привлекателно, тук се пренебрегва и не се забелязва? На запад обръщат много повече внимание на характера и дали двама души си ходят а не на външността? Защо при нас е обратно? Много дълго стана ама дано сте ме разбрали и да ми отговори някой Wink
Виж целия пост
# 1
Ааа на най-добрия приятел на мъжа ми приятелката му е доста по-едра от него, но е лъчезарна и освободена, което е нейното предимство!  Peace  Освен това не е до българин-чужденец - просто посредствените мъже гледат само външното!  Peace  Е - ако си хубава, умна и интересна като личност - толкова по-добре за теб!  Peace  Но това не значи, че всички мъже гледат само външността - аз бих нарекла един мъж взискателен, ако търси умна жена, защото да търсих "опаковка" за мен не е никаква "летва"!  Naughty
Виж целия пост
# 2
Не бих казала ,че българският мъж е взискателен.По мои наблюдения е точно обратното Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Не бих казала ,че българският мъж е взискателен.По мои наблюдения е точно обратното Rolling Eyes

 Peace PeaceИ аз съм на това мнение...българският мъж не е никак взискателен...е има и изключения...ама те са много малко.. Wink
Виж целия пост
# 4
Да не си Съншай от другата тема, но под прикритие?
Виж целия пост
# 5
Всеизвестно е, че българските жени са най-красивите в света. Затова мъжете са разглезени.
И българските жени се поддържат много повече.
Виж целия пост
# 6
Все си мисля че нашите бг мъже искат най-най-хубавото. Ако не си 1.75, с дълги крака, зноен бюст, големи топли очи и пълни устни, с хубава кожа и коса и стройна като фиданка не те забелязват.
Защото майките им така са ги научили! Имам трима сина и единият е на 19, на толкова аз се омъжих. Това, което му казвам е, да не търси преди всичко жената до него да е красавица, а да си търси добра жена, когато реши да създава семейство. Ако е и хубава, това ще е наистина късмет, но това не е от първостепенно значение за семейното щастие. Защото накрая всички остаряваме, даже красивите по-лесно ги забелязват като промените на годините им проличат, а лошият човек изведнъж става добър само по филмите. Пък красотата е относително понятие. Онова, което се набива от екрана, билбордовете и списанията, опорочи представата на хората за хубост. А от тези въпросни лица 1% са толкова впечатляващи и на живо.
Виж целия пост
# 7
Стига ,бе! Shocked
Аз съм 1.60 и никога не съм страдала от липса на мъжко внимание.
Виж целия пост
# 8
Бижу, колко си права. За моята свекърва най-важното нещо е снахата да е хубава да и роди хубави внуци. Да се хвали наляво и надясно и да показва снимки на хората.Кой ли го интересува Rolling Eyes Какво ли не  щеше да направи за да ни раздели. ако не ме харесваше.  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Да му се чуди човек на моичкия как се прецака с мене, като съм само 1.52 м.
Сигурно ще да е, защото не е взискателен. Thinking
Виж целия пост
# 10
Не бих казала ,че българският мъж е взискателен.По мои наблюдения е точно обратното Rolling Eyes

Кажи моля те къде има такива. Аз явно съм в някаква тясна клика, където срещам пълната противоположност Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не съм забелязала подобно нещо. Дори много често жени, които аз бих определила със съвсем обикновена външност и нищо особено често се радват на мъжко обожание, а други, които са много по красиви по съвременните стандарти , доста по малко от тях. Тук опира повече до излъчване и какво показва с поведението си самата жена, чар ако щеш, умения за общуване. Тези именно са по търсените и забелязваните. Освен това мъжете са различни и ако при едни се котира кукленската външност, при други съвсем други неща са от значение.
Може би въпросното дадено за пример момиче, точно в чужбина като не познава никой  е успяло да се изяви много по добре , не притеснено и "на чисто" и така са я забелязали.
Виж целия пост
# 12
Да не си Съншай от другата тема, но под прикритие?
  newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз смятам, че за да е харесвана една жена, до голяма степен зависи, как самата тя се чувства в кожата си. Оттам и "сигналите", които изпраща са различни.

Колкото до мъжете, има такива, които са взискателни и такива, които не са. Това, обаче важи и за жените.
Виж целия пост
# 14
Който е ВЛЮБЕН, то не е заради големия бюст, дългото бедро и сините очи- а е заради момичето каквото е и общото му излъчване.
Който още не е опознал любовта, си поставя за цел да търси знойни дами за развлечения.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия