Бебе, което не обича адаптирано

  • 2 942
  • 36
Не ще, бе, не ще!  Sad Купих НАН ХА (хипоалергенно) и слагам по една лъжичка в оризовата каша (слагам и 80 мл кърма, само толкова успявам да изцедя, останалите 40 мл. добавям от адаптето) и не я иска.  Close  До вчера я ядеше (като беше само с кърма), днес прави ужасно погнусена физиономия и не иска да яде. Чудя се как е възможно да го усеща и ако е така, аз как ще го дохранвам и отбивам това дете?! Изобщо - възможно ли е дълго кърмено кърмаче да започне да харесва и адаптирано мляко, или да забравя всяка надежда да я отбия... някога... изобщо?!  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Все по-симпатично ми става твойто бебе!  Wink

А защо държиш с адаптирано, като имаш неадаптирано?
Виж целия пост
# 2
Може би конкретно в Нан-а е проблема. Еййй, много е гаден на вкус Sick
Дани за последно е хапвал адапте преди 2 месеца. Свеки му беше дала, да не пукяса от глад детето #2gunfire беше си го изял без особени забележки. Не знам дали от тогава насам не му е дошла друга идея и да откаже и той адаптето
Виж целия пост
# 3
Все по-симпатично ми става твойто бебе!  Wink

А защо държиш с адаптирано, като имаш неадаптирано?

Ама си гадна!  Mr. Green
Ами не ми стига изцеденото за безмлечната каша, няма с водица да й я бъркам. Имах замразена кърма, ама е вече на половин година и не ми се рискува.  Rolling Eyes А пък смятам да вземе и да й идва на акъла да се отбива вече, ама-ха!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Хихи, измамихме ли те да кърмиш досега...  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ха сега върви отбивай, нищо първи клас не е толкова далеч  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 5
Браво!

Най-много теми са започвани от ТОП 10 по прекарано време във форума  
Бу  569
Mamma  205
Туфка  195
СърДечко  179
Reza  169
evpraksia  166
Anita_79  141
Пела  138
Ва  131
Зъхи  130

 Simple Smile Иначе, незнам за адаптето, но май е световна конспирация...
 
Виж целия пост
# 6
Тука Бу сигурно има пръст... Двете седмици, докато я няма, сигурно е правила конспиративни срещи с емата против твоите планове Laughing (опс, извинявам се Wink).

Зъхи, купи една млечна Хип-ска каша и пробвай с нея - много е вкусна и не може да не я приеме. Има за над 6 м., но не помня каква точно беше, че ми е свършила в момента.
Виж целия пост
# 7
Абе не искам да й давам млечна каша, това ми е проблемът. Затова взех хипоалергенно мляко, не съм сигурна в това, което слагат в млечните каши.
А и друго си мисля - ако се налага да дохранвам, или ме няма и някой друг трябва да й даде шише, какво ще правим. Досега разчитах на замразената кърма, но вече е стара, а като не харесва адаптето...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
И аз по твоите съображения почнах с млечните каши след годинката - когато спрях с изцеждането и вече нямах запаси. Но поте за тая изрично пише, че е с адаптирано.

Настоявай, може пък да го хареса. Или й давай безмлечна с вода Thinking
Виж целия пост
# 9
аз купих такова мляко преди един месец-не можах да изцедя за 2 хранения,а трябваше да отсъствам Wink.реших първо аз да го пробвам да видя какво е-ма то много гадно на вкус бе,ужас. беба изобщо не беше проявила интерес към него,та сега си и правя кашата с вода,ако не цедя.
Виж целия пост
# 10
Защо не смениш марката, бе Зъхи, може пък Фризолака да го хареса или пък Нутрилона.
Виж целия пост
# 11
Защо не смениш марката, бе Зъхи, може пък Фризолака да го хареса или пък Нутрилона.

Така направихме алергията на сина ми - сменяхме непрекъснато млеката и накрая започна да дава реакция на всичките.  Sad Не ми се ще. Може би ако й настоявам...  Rolling Eyes Thinking
Тая вечер си останахме без каша, само с цица.  Mr. Green 
Виж целия пост
# 12
или да забравя всяка надежда да я отбия... някога... изобщо?!  Crazy Mr. Green
Забрави.... hahaha
Виж целия пост
# 13
Мда, кърмене до дупка ви се очертава значи  Laughing Laughing Laughing Наистина повишава интелигентността кърменето - все по-голями хитреци стават бебоците.
За кашите - с водичка, няма как и мен ме мързи да се цедя  Wink. Слагам плодово пюре за подобряване на вкуса, а млякото си го пие за аперитив  Grinning.
Успех с адаптето - ти си упорствай, ама ако на теб се е метнала Емата и тя да упорства ..... Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Изобщо - възможно ли е дълго кърмено кърмаче да започне да харесва и адаптирано мляко, или да забравя всяка надежда да я отбия... някога... изобщо?!  Crazy Mr. Green

Зъхи, аз защо мрънках и се оплаквах преди 2 вечери. Бях решила, че Нутрилон-а не й допада, та купих и Фризолак 1. Същата работа. Реве, пищи и плюе. Пробвах насила, ама не става. Опитах и с чашка, същото: изненадана и обидена. Така че, реших да не се тормозя повече и ще я водим на море и нея. Когато реши да се откаже, тогава.

Едно въпросче за киселото мляко, след 10-ия месец или по-късно или пък мога да я изненадам още сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия