Лепенка за рани под формата на спрей

  • 8 573
  • 14
Здравейте,
преди 4-5 години съм си купувала от Холандия спрей който прави филм върху раната и действа като лепенка.Идва сезона на охлузените колене и за малки деца мисля че това е много удачно,защото дъщеричката ми постояно си маха лепенките,а искам да предпазвам раничката от бактерии и мръсотия.Та мисълта ми е дали някой си е взимал такова нещо от България и как се казва?
Виж целия пост
# 1
Има го, просто го опиши в някоя аптека и ще ти го дадат
Виж целия пост
# 2
Има го, просто го опиши в някоя аптека и ще ти го дадат

А как се казва искам да потърся инфо във нета?
Виж целия пост
# 3
Отдавна искам и аз да купя, намерих това за Германия.
Ще го потърся и ще пиша.


http://www.hansaplast.at/produkte/pflaster/sprueh-pflaster/117799.html
Виж целия пост
# 4
урго имаха прекрасен спрей за рани, но не мисля че се внася още.
Виж целия пост
# 5
Hansaplast имат такъв спрей.
Виж целия пост
# 6
Попитай в по-големите и заредени аптеки за този на Hansaplast или ако имаш някой познат аптекар да ти ги поръча. Май друг не се продава в България или поне не съм въждала досега.
Виж целия пост
# 7
Urgo и Hansaplast има със сигурност в България.
Виж целия пост
# 8
Купих си, но от Германия. Излезе 14лв. Дано не ми се налага да го ползвам скоро. Ще пиша при първата употреба. На Hansaplast е.
Виж целия пост
# 9
Само при охлузване ли може да се ползва?А при порязване,пришка на петата или пръста от убиваща обувка може ли да се ползва?Питам подробно,защото не мога да си представя как точно се прилага?После как се маха,влагоустойчив ли е при къпане или се напръсква отново?
Виж целия пост
# 10
Това е спрей които предпазва от замърсяване,например като ми се е случило да се порежа спирам кръвта и пръскам със спрея,после като се сетя пръскам пак.При обиване от обувка няма да помогне защото то е като невидим воал(по образно казано),няма как да ти предпази раната ако си обуеш пак обувки,кожата пак ще се нарани.Става при всякъкви рани за да ги предпазиш от замърсяване,има кръво спиращо действие (ако кръвта не тече а просто сълзи) както и антисептично действие. Дано съм успяла да ти обясня.
Виж целия пост
# 11
Това е спрей които предпазва от замърсяване,например като ми се е случило да се порежа спирам кръвта и пръскам със спрея,после като се сетя пръскам пак.При обиване от обувка няма да помогне защото то е като невидим воал(по образно казано),няма как да ти предпази раната ако си обуеш пак обувки,кожата пак ще се нарани.Става при всякъкви рани за да ги предпазиш от замърсяване,има кръво спиращо действие (ако кръвта не тече а просто сълзи) както и антисептично действие. Дано съм успяла да ти обясня.
Успя!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Спрея е много добър и си заслужава парите-Урго вече не внасят, само Ханзапласт.
Виж целия пост
# 13
Момичета, същата работа върши и антибиотичната пудра, която аз съм ползвала в моето детство и сега детето ми ползва-Топоцин. Като се поръси раничката, прави коричка и заздравява бързо, има антибактериално действие и е доста по-евтин-около 2 лева.
Виж целия пост
# 14
М да,щом е като Тубоцина не е баш като лепенка,аз си го представях някак си да се втвърдява върху раната,и да има извества еластичност,но явно не е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия