Някой летял ли е с Blueair?

  • 1 602
  • 12
Трябва ми спешно билет Германия-България и вчера случайно попаднах на тази компания. Билетите са почти двойно по-евтини от тези на Germanwings. Летят до Букурещ, което ме устройва прекрасно. Но дали са сериозни при тези евтини полети. Имате ли впечатления?

И още нещо на някои полети ми излиза via SBZ. Кое е това летище или е нещо друго?
Виж целия пост
# 1
 SBZ- Sibiu Airport, Hermannstadt, Rumänien

Това каза Гугъл.....
Виж целия пост
# 2
Мерси, и аз го намерих. Спират там да оставят пътници.
Виж целия пост
# 3
Има ли по-нови впечатления от Blueair? Някой да елетял с тях тази година, да сподели впечатления!
Виж целия пост
# 4
Аз съм летяла с тях много пъти откакто пуснах темата. Нямало е  никакъв проблем при полетите. Бих препоръчала директните полети, защото със спирането в Сибиу полетът се удължава с около час-час и нещо.
От около половин година обаче не съм летяла с Блуеър, защото не си намирам удобни полети и все на други компании ми излизат по-евтини.
Виж целия пост
# 5
http://www.blueairweb.com/First-Page-BG/
Да сложа линк, иначе за пръв път ги чувам ...
Виж целия пост
# 6
Летяхме през лятото по линията Дъблин- Букурещ  и останахме доволни. Нямаше закъснения, цената добра, багажа позволяват да бъде до 30 кг  за разлика от другите нискотарифни авикомании и самолета беше много широк. Сега през декември пак ще се възпозлвам от услугите  им.
Виж целия пост
# 7
Това лято и ние се прибрахме с Блуеър. Цените са доста по-приемливи от останалите нискобюджетни компании.Полетът ни от Дъблин до Букурещ имаше закъснение,но на нас не ни пукаше-нали си отивахме в къщи. Grinning
Виж целия пост
# 8
Миналата година пътувахме с тях Торино - Рим. Имам добри впечатления, точни са , чисти нови самолети. И не на последно място евтини.
Виж целия пост
# 9
И как по дяволите се добирате от Букурещ до вкъщи? Айде за русенки е по-близо, отколкото до София, ама да чакам у Влашко да ме прибере родата с кола,  то девет дена път с камили.
Виж целия пост
# 10
Е, разбира се че летището в Букурещ е по-удобно за русенки. Сто пъти ми по-добре да пътувам 80км до Букурещ, отколкото да се тътрим по нашите пътища 5 часа до София, откъдето лети само България Еър на двойни цени.

Между другото летището в Букурещ щели да го местят от страната на Гюргево. Това значи, че ще е още по-близо до БГ.
Виж целия пост
# 11
И как по дяволите се добирате от Букурещ до вкъщи? Айде за русенки е по-близо, отколкото до София, ама да чакам у Влашко да ме прибере родата с кола,  то девет дена път с камили.
Ние сме от Разград и на нас също ни е близо и удобно да летим през Букурещ.
Виж целия пост
# 12
Да сериозни са,скоро купувах билет на една приятелка за Букурещ и са пътували супер с тази авиокомпания Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия