Познавате ли тото- късметлия?

  • 13 029
  • 116
Скоро говорих с едни приятели на тази тема. Оказа се, че никой от нас не познава човек спечелил от тотото някаква по- значима сума. Дори нямат познати с техни такива познати тото- късметлии. Колко от вас поне са чували за такива хора? Непрекъснато пада някакъв джакпот, почти през седмица или поне месец. Значи все пак някъде трябва да има такива спечелили хора  newsm78
Или тотото е поредната официална измама  newsm78
Виж целия пост
# 1
Вуйчо ми два пъти е печелил петици. Едната ми леля шестица, а другата джип от втори тото шанс. Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Познавам, но всички са отпреди компютъризирането на тотализатора. След това никой познат не се е похвалил.  Thinking
Виж целия пост
# 3
Познавам. Преди седем - осем години. Първото, което направи, беше да си купи огромен джип. Остана си същият галфон.
Виж целия пост
# 4
Abet, искаш пари назаем ли?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз не само печеливши от тотото не познавам, но и от други игри- с разни коли, къщи и т.н.

Caraline, пускай редовно тото, вие явно сте семейство "Късметлиеви", така че шансът е голям Simple Smile Wink
Виж целия пост
# 6
познавам няколко с петици.
Виж целия пост
# 7
На мъжа ми колега спечели милион, но не от числата, а от номера на фиша.
Виж целия пост
# 8
Учителят ми по физическо в основното спечели  5-ца, не помня каква сума беше.
Виж целия пост
# 9
Познавам. Преди седем - осем години. Първото, което направи, беше да си купи огромен джип. Остана си същият галфон.

Ако не се лъжа, сред първите тотомилионери имаше няколко от Русе. Преди време имаше и филм за това. Хората се правили на бизнесмени няколко години и един по един фалирали като кучета.
Виж целия пост
# 10
Познавам само с  петица, от където дошли там отишли, но по друг вид хазарт.
И един колега на мъжа ми скоро спечели 50 хил. евро.
Виж целия пост
# 11
Seltakis , не искам пари на заем.  Peace
И аз съм чувала за тото- милионери, особено тези в Русе. Ама само съм чувала. Не познавам такива. И хората около мен не познават такива. Но ето, че пък вие познавате.  Peace
Едно време съм срещала спечелили шестица. Тогава тя беше 20 000 лв. Виждала съм ги, защото ги снимаха с фишовете и ги окачваха по тото пунктовете. А съм имала и познати дето са купували такива фишове от спечелили хора, за да узаконят парите си  Laughing
Виж целия пост
# 12
Ами лека полека ще се сетиш, защо не познаваш и защо почти никой не познава...просто се крием  Mr. Green ... като те налазят куп роднини, приятели, съседи, колеги ... всеки със "скромните" си нужди  #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Моята учителка по математика и учителя по трудово играеха двамата по някакви схеми,спечелиха шестица и си я разделиха...единият си направи къщата,а другият си купи апартамент....Това обаче беше по бай-Тошово време.... Wink...сега нямам познати дето да са спечелили...или поне не се хвалят... Thinking
Виж целия пост
# 14
Познавам, но спечелили от лотариен билет.
Единият, лек автомобил Волга (не даваше да се подпреш на нея), а другите - апартамент в София на забутано за времето си място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия