ВОДОУСТОЙЧИВА СПИРАЛА

  • 6 919
  • 21
Здравейте мами,
отдавна ви чета,но досега не сам писала  Simple Smile
Моля ви да ми препоръчате наистина водоустойчива спирала-омръзна ми да си давам само парите за   какви ли  не марки и всичките да ми падат само с вода.. Cry .Преди доста години имаше една на Буржоа,която беше наистина много хубава- за обем и наистина водоустойчива,но вече за съжаление не се произвежда......
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Точно щях да ти препоръчам тази на Буржоа - нямаше сваляне!  Rolling Eyes

Аз мисля, че я мернах в Бургас в един магазин(днес точно си купувах спирала)  Thinking  Сигурна ли си, че не се произвежда!? Мен така ме пре*баха с един фон-дьо-тен на Макс фактор!  Crossing Arms

Аз:"Искам фон-дьо-тен еди кой си"
Продавачката: "Вече не се произвежда. Препоръчвам ви този"
Аз: "ОК. Купувам"

В следващия магазин имаше търсения от мен продукт! Голяма патка съм!  ooooh! Tired

Но иначе на Лореал са добри, защо не изпробваш!  Wink
Виж целия пост
# 2
Пробвай водоустойчивата спирала Wander Lash на Oriflame(код 15027), една позната я ползва и е много доволна, аз ползвам неводоусточива защото я предпочитам със същия вид четка и съм много доволна.Прави дори късите мигли добре изглеждащи
Виж целия пост
# 3
Точно щях да ти препоръчам тази на Буржоа - нямаше сваляне!  Rolling Eyes

Аз мисля, че я мернах в Бургас в един магазин(днес точно си купувах спирала)  Thinking  Сигурна ли си, че не се произвежда!? Мен така ме пре*баха с един фон-дьо-тен на Макс фактор!  Crossing Arms

Аз:"Искам фон-дьо-тен еди кой си"
Продавачката: "Вече не се произвежда. Препоръчвам ви този"
Аз: "ОК. Купувам"

В следващия магазин имаше търсения от мен продукт! Голяма патка съм!  ooooh! Tired

Но иначе на Лореал са добри, защо не изпробваш!  Wink
За съжаление я издирвам ве4е много години и все казват не се произвежда-тя беше в същата опаковка като BOURJOIS - Volume Glamour ,но с черна капачка-такава ли си видяла?
Виж целия пост
# 4
Тази на Орифлеим не я намирам в сайта им-дали в магазина им я има???А на Лореал сам ползвала почти вси4ките им водоустойчиви и съм почти доволна само от Волюм х 4,но пак се размазва.Ползвала сам и на Макс фактор-там е още о-зле положението  Cry Търсих 2000 калорий да я пробвам като нов вид,но я няма в бг.....Пробвали ли сте на Дебора ?
Виж целия пост
# 5
За тази говоря аз:


Нямаше сваляне! Хич не я харесвах!

Ако искаш тези дни мога да отида да проверя дали точно нея съм видяла или си въобразявам!  newsm78
Виж целия пост
# 6
За тази говоря аз:


Нямаше сваляне! Хич не я харесвах!

Ако искаш тези дни мога да отида да проверя дали точно нея съм видяла или си въобразявам!  newsm78
Тази я има в Бонжур,но не съм я пробвала,а придава ли обем???
Виж целия пост
# 7
аз имам една водоустойчива на MaxFactor , няма сваляне  Peace
Виж целия пост
# 8
аз имам една водоустойчива на MaxFactor , няма сваляне  Peace

коя е ?
Виж целия пост
# 9
Тази я има в Бонжур,но не съм я пробвала,а придава ли обем???

Здравей! Имах я преди три години. Миглите ми ставаха страхотни(основно обем придава), но незнам може ида са я развалили вече.... Иначе след работа влизах да се къпя и спиралата не помръдваше. С много тоалетно мляко и адски усилия я свалях, чак ми се зачервяваха очите и затова я смених.

Виж целия пост
# 10
Тази я има в Бонжур,но не съм я пробвала,а придава ли обем???

Здравей! Имах я преди три години. Миглите ми ставаха страхотни(основно обем придава), но незнам може ида са я развалили вече.... Иначе след работа влизах да се къпя и спиралата не помръдваше. С много тоалетно мляко и адски усилия я свалях, чак ми се зачервяваха очите и затова я смених.


Благодаря ти-то4но такава спирала търся-дано не са я развалили........ще я пробвам  Wink
Виж целия пост
# 11
Тази я има в Бонжур,но не съм я пробвала,а придава ли обем???

Здравей! Имах я преди три години. Миглите ми ставаха страхотни(основно обем придава), но незнам може ида са я развалили вече.... Иначе след работа влизах да се къпя и спиралата не помръдваше. С много тоалетно мляко и адски усилия я свалях, чак ми се зачервяваха очите и затова я смених.


Благодаря ти-то4но такава спирала търся-дано не са я развалили........ще я пробвам  Wink

Здравейте отново,купих си тази на Буржоа,но пак се размазва,явно са я развалили и нея  Cry .Моля отново за препоръки,от някоя от вас,която скоро си е купувала и е доволна ..........  Praynig
Виж целия пост
# 12
аз имам една водоустойчива на MaxFactor , няма сваляне  Peace

коя е ?

за съжаление я няма сега, мойта е вече старичка  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
С две ръце ти препоръчвам тази на Диор, Шоу. Неврорятни прави миглите! одя на плаж, плувам и няма мърдане!
Виж целия пост
# 14
аз имам една водоустойчива на MaxFactor , няма сваляне  Peace

коя е ?

за съжаление я няма сега, мойта е вече старичка  Mr. Green

И аз я имам. От 3 години я ползвам, нито свършва, нито се разваля. Много съм доволна.
Дано да си я намеря пак същата, след време  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия