Za Magareshka Kashlica

  • 1 739
  • 2
Цитат
извинявам се че пиша на килица но не става да се пише на Български. Значи аз имам бебче на почти 2 месеца и кашляме много приеха ни 1 седмица в болницата на антибиотик с диагноза бронхолит и след 10 дни не изписаха само че не спря да кашля след изписването ни изписаха Калацид и го пихме 1 седмица и пак не спря да кашля.Докторите казаха че дробчетата са му чисти, та мисълта ми е дали не е магарешка кашлица... като кашля неможе да си вземе въздох и посинява ...много ме е страх случвало ли се е подобно нещо на някои майка на бебчето и ... и как се е излекувало?
izvinqvam se che pisha na kilica no ne stava da se pishe na Bulgarski. Znachi az imam bebche na pochti 2 meseca i kashlqme mnogo prieha ni 1 sedmica v bolnicata na antibiotik s diagnoza bronholit i sled 10 dni ne izpisaha samo che ne sprq da kashlq sled izpisvaneto ni izpisaha Kalacid i go pihme 1 sedmica i pak ne sprq da kashlq.Doktorite kazaha che drobchetata sa mu chisti, ta misalta mi e dali ne e magareshka kashlica... kato kashlq nemoje da si vzeme vuzdox i posinqva ...mnogo me e strax  Cry sluchvalo li se e podobno neshto na nqkoi maika na bebcheto i ... i kak se e izlekuvalo?

--------------------
Прочетете тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0
Виж целия пост
# 1
Поискай да го изследват за коклюш. Чела съм във форума теми на майки, чийто деца са били излекувани от коклюш, има лекарства, но не помня имената им. Действай бързо. Бебенцето е малко и е опасно. Кураж, моля се мъничето да се оправи скоро! Кога започна всичко това? В редки случаи някой деца се разболяват от коклюш от ваксината. Особено ако е жива.
Виж целия пост
# 2
Според мен ако е коклюш нямаше да го пуснат от  болницата,защото съм чувала,че ако не се лекува е с висока смъртност.
Моят син преди време след една настинка също направи подобна кашлица,ние също първо бяхме пили антибиотик.За да спрем кашлицата ми изписаха  сиропче Флудитек за деца,който успокоявал лигавицата и е единствения,който може да се дава на толкова малки душички,защото бил абсолютно безопасен.Защо не пробвате или се допитай до лекар за това сиропче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия