С какво се гордеете?

  • 6 367
  • 110
Видяхме кой на какви хора се възхищава. Сега кажете кой с какво се гордее - нещо за себе си.
Виж целия пост
# 1
Хади бре - циганките ви явно не са умрели още...или пък тук няма гордеещи се (не горделивци)  Grinning
Виж целия пост
# 2
Не знам дали е гордост, но съм щастлив че всичко което е около мен е направено от двете ми ръце /и глави/ Laughing. Няма тати, няма мама, няма псевдо еврофондове.
Виж целия пост
# 3
Малко в отклонение към другата тема: аз много уважавам такива хора. Не че е срамно някой да ти помага. Но да живееш с мисълта, че примерно мама и тати трябва да ти купят жилище и кола и да ти отгледат децата...
Виж целия пост
# 4
с чувството ми за хумор, което беше позачезнало миналата година поради ред глупости, които се струпаха на главата ми, но когато усетих , че хората около мен пак започнаха да се смеят от сърце на моите разкази разбрах, че съм се излекувала.
Виж целия пост
# 5
С оптимизма си! Смятам, че няма невъзможни неща и така правя нещата наистина да се случват.
Гордея се, че винаги се опитвам сама да управлявам живота си и не се оставям на течението.
Виж целия пост
# 6
С това, че преди почти 5 години отказах цигарите след около 25-годишен пушачески стаж.
Виж целия пост
# 7
В момента ми е най- актуално гордеенето с това, че съм жилаво говедо.
Виж целия пост
# 8
 14-годишният ми пубер всеки ден ме изненадва с нова  простотия! Днес наглостта му прекрачи границата.  newsm61 С огромни усилия обаче преглътнах внезапния порив за невербален отговор bash и тихо и кротко поговорих с него. Това ме кара да се гордея със себе си! Дано бъда и занапред такава горда майка! newsm10
Виж целия пост
# 9
Гордея се , че сами с мъжа ми си купихме жилище и го обзавеждаме. Гордея се и с това , че това , което работя ми дава възможност да помагам на хората.
Виж целия пост
# 10
Горда съм с това,че въпреки големия риск относно моето здраве и живот,аз съм решена да забременея и родя...да дам нов живот...радвам се,че егоизма в такава сложна ситуация не взема връх в моите чувства Peace
Виж целия пост
# 11
Горда съм с това,че въпреки големия риск относно моето здраве и живот,аз съм решена да забременея и родя...да дам нов живот...радвам се,че егоизма в такава сложна ситуация не взема връх в моите чувства Peace

Кой ти го каза това? Някое велико докторче? Хич да не ти дреме какво ти е казало докторчето. Всичко е в главата. Успех.
Сори за офф-а.
Виж целия пост
# 12
ами не едно докторче,но поради факта,че имам 3 сърдечни операции и механична клапа на сърцето Peace и аз съжалявам ако спамя темата  Peace
Виж целия пост
# 13
гордея се с това,че когато майка ми почина трябваше /тогава бях на 8г/да се грижа за брат си и баща си.гордея се ,че се справях доста добре с отговорностите в къщи.гордея се ,че аз бях жената в къщата,и въпреки ,че бях малка те разчитаха на мен.отгледах се както се казва сама...и станах човек.до ден днешен им помагам,въпреки ,че имам свое семейство.ей така се научих на ценостите в живота без родителска подкрепа и съвети.и още гордея се с това ,че децата ми се гордеят с мене
Виж целия пост
# 14
В тая редица моята гордост е толко тривиална, бих казала дори жалка! Weary
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия