sarbeg -daite savet

  • 470
  • 4
Zdraveite,mami ,
kakto znaete ,a moje bi ne znaete,chakam bebe v nachaloto na oktomvri ...Bremenostta mi mina bez problem,i se nadiavam da kraia da e taka....
Imam problem sas sarbega na kogata -po racete i krakata ,osobenno vecher,znam che e normalno,no niama li niakakvo spasenie...Kazah na lekarkata,no tia nichto ne mi izpisa i sega se macha s tozi problem...znam che e normalno za bremennite ,no vse pak...
 newsm78
Виж целия пост
# 1
Привет Grinning

На мен ми помага6е ментов спирт, ама го разреждах с малко вода, 4е съвсем се опиан4вах  Laughing
виж си кръвната захар. за всеки слу4ай, понякога мъни4ко се пока4ва по време на бременността и е добре да се проследи (въпреки, 4е съм сигурна, 4е ве4е си го направила ММ)
Много хубави мисли ти пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 2
нормално било, и аз страдах от това, мазане му е майката, или иди на кожен лекар и да ти препоръча подходящо мазило или търси кремче против стрии - те овлажняват и успокояват разтягащата се кожа и не забравяй да пиеш достатъчно водичка

аз пробвах разни бебешки олиа и т.н но най-доволна останах от крем против стрии "Дева" и има едно олио на "Икаров"
Виж целия пост
# 3
Blagodaria vi mami,chte otida na aptekata da vidia kakvo imat bez recepta,a ako ne pomogne chte s enalogi da hodia na kojen lekar...  bouquet
Виж целия пост
# 4
Отговорът е  само  един - питай лекаря  си,индивидуално е .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия