Колко време "работихте" за второ?

  • 2 156
  • 20
Здравейте
планираме второ и ми е интересно колко време правихте опити за второ. Чувал съм че понякога отнема 2 г.
При нас не сме ползвали спирала и противозачатъчни (никога), а само презервативи и изпразване отвън
Малката вече е на 3 и малко.

Моля кажете колко време ви е отнело?
Виж целия пост
# 1
Няма значение,първо,второ трето или четвърто дете.Всичко е много относително.Можеш да забременееш от раз,може и след година.Важното е да сте спокойни,да не си го превръщаш във фикс идея,да си положително настроена,че ще стане по прницип, а не на всяка цена този месец.Разбира се,когато няма установен проблем.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш с двете чертички.
Имам две момченца,заченах стях отпървите опити.Сега бебеправим за трето.
Виж целия пост
# 2
Имам момиченце на 7 и половина и сега бебеправим за второ. Вече трети месец и нищо...
Този месец подновяваме опитите пък дано се получи.
Стискам палци на всички мами!
 Hug
Виж целия пост
# 3

Ние ,един месец , даже не вярвахме, спрях хапчетата и точно 35 дена след това ,бях бременна .
Казват ,че след тях е по - лесно.
Виж целия пост
# 4
Миналата година от първия път,но бебка се роди мъртва в 8-ми месец.
Тази година започнахме с опитите от март,но не се получаваше.Миналия месец си взех тестове за овулация и преди 3 дена разбрах,че съм бременна.Дано този път се получи.
Виж целия пост
# 5
На мен също ми е любопитно. Нали и ние се готвим за второ, само още малко време да мине! Mr. Green
Знам, че няма закономерност, но на мен ми действа много приятно подобна статистика!  Party

Харем стил, честито! Дано този път всичко е наред!   bouquet
Виж целия пост
# 6
На мен също ми е любопитно. Нали и ние се готвим за второ, само още малко време да мине! Mr. Green
Знам, че няма закономерност, но на мен ми действа много приятно подобна статистика!  Party

Харем стил, честито! Дано този път всичко е наред!   bouquet

Благодаря,мила.И аз силно се надявам всичко да мине както трябва.
Виж целия пост
# 7
Миналата година от първия път,но бебка се роди мъртва в 8-ми месец.
Тази година започнахме с опитите от март,но не се получаваше.Миналия месец си взех тестове за овулация и преди 3 дена разбрах,че съм бременна.Дано този път се получи.

Не знаеш колко се радвам за теб. Засичали сме се и в друга тема много ме натъжи историята ти от тогава все те следя за да науча точно тази новина ЧЕСТИТО  Hug И ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД.
 Иначе по темата при втория ни опит се получи от 1 път но за съжаление не приклъчи с щастлив край. Сега вече втори месец опитваме отново и се надявам на хубави новини  Wink
 Успех на всички
Виж целия пост
# 8
И аз искам дс е включааа Hug

От този месец няма да се пазим и много се надявам до Септември да забременея.Малко ме е страх,дали всичко ще е наред,но силно се надявам да е така.
С предишната бременност нямах проблем,но и аз като Харем съм с много ранна овулация.На 1 вият ден след спиране на кръвотечението и вече съм в овулация.Така миналият път 4 месеца бебеправихме и аз реших след цикъла да ида на преглед,да видим защо не става.Отидохме веднага като ми свърши и лекарката вика:Ама ти си в овулация "ShockedИ така,на следващият месец бях с положителен тест Party

Успех на всички Hug
Виж целия пост
# 9
в края на февруари за пореден път спрях хапчетата /диане 35, защото съм с поликистозни яйчници/ и досега се мъчим да направим второ бебе /сега е четвърти месец без хапчета/. лошото при мен е, че съвсем скоро, ако нямаме успех този месец или може би и следващия, пак ще започнат да се образуват кисти и ще трябва пак да пия хапчета, тъй като полокистозата пречи на овулацията. много се надявам този път да имаме късмет и да успеем преди да ми се объркат пак нещата. преди 2 години успях да забременея на четвърти или пети месец /доколкото си спомням/ след спиране на хапчетата, за съжаление свърши с мисед в края на втория месец. за първото дете пак си спомням, че бяха минали месеци без хапчета и чак тогава стана, но тогава бях с 10 години по-млада, а сигурно и възрастта оказва влияние. моля, стискайте ми палци този месец да се получат нещата /аз съм с късна овулация, изчислих, че настъпва към 18-ти- 19-ти ден от цикъла, днес ми е 15-тия ден, правих тест, още я няма, но според усещането- до няколко дни ще настъпи- дано/. после като почнат месеци без ову вече ще е много трудно...
Виж целия пост
# 10
ние вече 6ти месец се опитваме без успех ...
първото дете стана от раз, но за съжаление чувам от различни места за най-различни двойки, които срещат проблеми с второто, защо така се получава? обикновено са двойки, които нямат доказан проблем, просто не става и не става.
проблемът при мен не е, че държа точно на момента да забременея, но въпреки това се фиксирах върху тази работа и знам, че изобщо не е хубаво. всеки месец следя внимателно всеки симптом, всяка промяна колкото и минимална да е тя и така, не мога да остана спокойна и един ден да събудя и да разбера, че вече 10 дни ми закъснява, малко завиждам на жените, които могат и с изненада установяват, че са бременни.

успех на всички!
Виж целия пост
# 11
ще следя темата
Виж целия пост
# 12
Не знам от възрастта ли е, от стреса ли е, но всяка следваща бременност става факт все по- трудно.
Първият път забременях от раз. Второто го правихме 8 месеца, а за третата бременност ми бяха необходими почти три години...
Виж целия пост
# 13
много странно но факт
а уж би трябвало жената да се успокоила като има дете и да стане по - лесно
Виж целия пост
# 14
Три месеца без да си даваме зор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия