купих си хляб с буболечки!!!!

  • 3 230
  • 45
Здравейте,днес си купих хляб "Бриз" произведен от "Хлебозавод Корн" АД гр. В. Търново,производствена база гр. Г. Оряховица от Кауфланд и се оказа,че на почти всяка филия има буболечки.Та въпросът ми е къде да го занеса този хляб за изследване и къде да се оплача?
Виж целия пост
# 1
Върни го в магаzина, от който е купен или на проиzводителя. Отврат Sick
Виж целия пост
# 2
Каква случайност...днес си купих хляб Добруджа на хлебозавод Русе и също беше пълен с малки буболечици и мравки....не ми се занимава да се разправям- изхвърлихме го...
Виж целия пост
# 3
Не гледахте ли новините МНЗ предупреждава  Naughty
Виж целия пост
# 4
Върни го в магаzина, от който е купен или на проиzводителя. Отврат Sick
Аз съм от Шумен,а хлябът е произведен в Г. Оряховица,а да го върна в Кауфланд-те какво са виновни и какво ще направят?Може би ще ми върнат 0,79 лв и другия хляб ще си остане за продажба.
Виж целия пост
# 5
Върни го в магаzина, от който е купен или на проиzводителя. Отврат Sick
Аз съм от Шумен,а хлябът е произведен в Г. Оряховица,а да го върна в Кауфланд-те какво са виновни и какво ще направят?Може би ще ми върнат 0,79 лв и другия хляб ще си остане за продажба.
Разбира се, че те трябва да са най-заинтересовани и притеснени. Тази марка хляб и това "недоразумение" им вреди на "имиджа". Те би трябвало да са тези, които ще разнищят проблема до край, ще се извинят, ще върнат пари, но на тях им е по-лесно да контактуват с производителя и да разберат основателна причина за безобразието, да вземат мерки, да предупредят производителя. Но в България имидж има само на думи. За съжаление...
Но определено - трябва да се върне в Кауфланд, може 79ст. да са нищо, но въпросът е принципен - "Защо/до кога ще се продават боклуци - нещо, което хем изхвърляш веднага, хем плащаш за него...
Виж целия пост
# 6
На " Шел " Гелеменово  , на  първото павилионче  за 80 ст.  получих чашка течност , която трябваше да мине за кафе , но май беше мръсната вода дето мацето си беше изпрало чорапките .
Виж целия пост
# 7
Aз пък имам една позната от Търговище която има хран.магазин.Собственика на фирмата която осигурява хляба казва че му носят брашно избелено с хлорна вар. Sad
Виж целия пост
# 8
Правиш снимки,свързваш се с производителя,предупреждаваш Кауфланд,за да го изтеглят от щандовете,звъниш в Господари на ефира...
Виж целия пост
# 9
пак ли за хляба ще си говорим?ами добре.миналото лято намерих краче от мишка в бял заводски на уни..ек,и хлебарка вув фор.. ти,ако ги знаете закуските Sick
Виж целия пост
# 10
пак ли за хляба ще си говорим?ами добре.миналото лято намерих краче от мишка в бял заводски на уни..ек,и хлебарка вув фор.. ти,ако ги знаете закуските Sick
Sick Sick А аз само от техния хляб купувам  Sick Sick
Виж целия пост
# 11
Оф днеска пастети, хлябове човек ако чете тука, ще си легне гладен.
Виж целия пост
# 12
аз си купувам редовно такъв хляб от Велико Търново и никога не ми се е случвало такова нещо. Вие виждали ли сте завода им в Горна Оряховица, та той е съвсем нов, друг такъв няма в България
Виж целия пост
# 13
аз си купувам редовно такъв хляб от Велико Търново и никога не ми се е случвало такова нещо. Вие виждали ли сте завода им в Горна Оряховица, та той е съвсем нов, друг такъв няма в България
Не твърдя обратното,на мен ми се случва за първи път такова нещо.Бях чувала за мишлета,хлебарки и.т.н. в хляб,мляко...може да е било само в този хляб,но пък много бе.... на всяка филия!!!
Виж целия пост
# 14
Ай стига бе, и аз купувам на "Корн" чат-пат.  Sick
Само че аз съм маниакално гнуслива и редовно щателно оглеждам всяка филия. Досега наистина не ми се е случвало да има (видими) 'бонуси' в хляба, на която и да е фирма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия