Гласувахте ли и защо?

  • 701
  • 10
Момичета, свършихте ли тази работа? Аз лично-да, защото смятам че е важно!!!!!!!!!!
А вие?
Виж целия пост
# 1
Да. Важно е, но доста мислих преди да гласувам - просто, защото няма голям избор!
Виж целия пост
# 2
Гласувах. Защото е мое право и задължение.

Но бях на крачка да не гласувам, защото в двора на секцията ми една двойка беше решила, че е най-подходящото място докато единият гласува, другият да разхожда песа, пуснат, разбира се. Висях на слънце като ненормална, докато си тръгнат.
Виж целия пост
# 3
Момичета, свършихте ли тази работа? Аз лично-да, защото смятам че е важно!!!!!!!!!!
А вие?

какво не ти хареса в другите две теми по въпроса, че пусна нова?
Виж целия пост
# 4
Не, не гласувах. Не харесвам кандидатите, а ми омръзна да гласувам за по- малкото зло. Така че и да бях гласувала резултатът щеше да е същия- да бъдат избрани хора, които не харесвам.
Виж целия пост
# 5
Момичета, свършихте ли тази работа? Аз лично-да, защото смятам че е важно!!!!!!!!!!
А вие?

какво не ти хареса в другите две теми по въпроса, че пусна нова?
Просто не видях другите теми, съжалявам, ако се е получило натрупване
Виж целия пост
# 6
Гласувах с отвращение.
Виж целия пост
# 7
Разбирасе, че не!
Виж целия пост
# 8
Не, не гласувах. Не харесвам кандидатите, а ми омръзна да гласувам за по- малкото зло. Така че и да бях гласувала резултатът щеше да е същия- да бъдат избрани хора, които не харесвам.
И аз така...
Виж целия пост
# 9
Разбира се, че гласувах . После ако не друго, поне ще имам моралното право да недоволствам, а който не е гласувал, после няма право да се оплаква, че не му харесва този и онзи депутат ( партия).
Виж целия пост
# 10
Не!
Все ми е тая кой ще се нагуши с пари и ще си клати краката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия