Неприятно течение по време на бременност

  • 17 647
  • 26
Момичета, здравейте, имам един малък въпрос към вас.Бременна съм в 9 г.с. и имам постоянно течение, което е дори жълто -зелено по някога.Много се притеснявам дали това е в реда на нещата , а час при лекаря си имам чак на 20-ти.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз също имах,но се появи в 8мия месец.АГ ми изписа тогава Полижинакс.
Виж целия пост
# 2
Вагинален секрет за произхода му и ако има нещо
обезпокоително ще  се лекуваш. Не чакай 20-ти.  Peace
Виж целия пост
# 3
В много ранна бременост си, аз на твоя място бих отишла веднага на консултация с лекаря или по телефона да му споделя. Или утре пред кабинета му без час без нищо имаш въпрос и искаш отговор - това е. АГ са свикнали на изненадващи посещения от бременните няма да те върнат не се притеснявай.Не мога да кажа нищо по въпроса -редно ли е или не. Но имайки предвид 9 г.с. трябва да си внимателна и осторожна, 20 като дата ми се струва далеч на мен, а тук няма как да ти кажет точния отговор за твоето състояние.

Късмет и дано всичко да е наред Hug
Виж целия пост
# 4
Вагинален секрет за произхода му и ако има нещо
обезпокоително ще  се лекуваш. Не чакай 20-ти.  Peace

Наистина, с тези работи шега не бива. Гинеколога ми обясни, че много често през бременността намалява имунитета и патогените във флората на влагалището стават повече, дори и без да си се заразила с нещо. По тази причина се прави микробиологично изследване и в началото, и в края на бременността. (прощавайте, ако има грешки в терминологията, но съм хуманитарист, а не лекар)
Виж целия пост
# 5
Най-добре вагинален секрет, за да поакже има ли проблем.Дано няма нищо обезпокоително.
Виж целия пост
# 6


   Трябва веднага да се направи микробиология.Имах течение през цялата бременност, какви ли не лекарства ползвах, но то си остана.Но постоянно бях под лекарско наблюдение и ми взимаха редовно микробиология.При подобно течение което се усилваше  загубих бебе, не чакай прекалено дълго.
Виж целия пост
# 7
Аз почти през цялата бременност имам бяло течение,но микробиологията нищо не показва. Сега последно лекарката като ми взе секрет ,пак нямаше нищо,но ми изписа свещички,защото на мен самата не ми е комфортно Confused
Виж целия пост
# 8
Мила веднага се обади на д-р. Много бременни имат течение до колкото знам, но щом е с цвят и мирис трябва преглед. Аз в момента слагам Полижинакс и при мен беше с цвят и мирис и се оказаха гъби ooooh!Всичко може да е може да е нормално може и да не е не чакай. От мен леко бремнеене Hug
Виж целия пост
# 9
И аз имах течение,но се обърнах към гинеколога си.Направи го и ти за да си спокойна Peace
Виж целия пост
# 10
Момичета, здравейте, имам един малък въпрос към вас.Бременна съм в 9 г.с. и имам постоянно течение, което е дори жълто -зелено по някога.Много се притеснявам дали това е в реда на нещата , а час при лекаря си имам чак на 20-ти.Благодаря ви предварително!

И на мен ми е интерсно какво ще кажете,защото аз съм съвсем в началото 4 г.с и имах такова течение.
Виж целия пост
# 11
В момента съм в 14 г.с. и аз имам подобно течение. Споделих с гинеколога и той ми изписа, за съжаление без микробиология, глобули Макмирор. Бих искала някой да сподели повече информация от собствен опит за това лекарство.Ще ви бъда благодарна!
Виж целия пост
# 12
Съветвам те да отидеш на лекаря по-рано,заради това!
Виж целия пост
# 13
В момента съм в 14 г.с. и аз имам подобно течение. Споделих с гинеколога и той ми изписа, за съжаление без микробиология, глобули Макмирор. Бих искала някой да сподели повече информация от собствен опит за това лекарство.Ще ви бъда благодарна!

 Не знам какво да споделим, в упътването пише.Това бе едно от лекарствата с които се лекувах през бременността.Но никога лекаря не ми ги изписваше без микробиология.

 Преди 2г. в Англия бях със силно течение, което стана с много силна миризма и загубих бебето.За това си изисквайте изследвания, в правото сте си!
Виж целия пост
# 14
Нормалното влагалищно съдържимо няма такива разцветки. Ако е само по обилно без промяна в цвета, няма парене или сърбеж е нормално. Щом казваш, че си променя цвета трябва да направиш консултация с лекар възможно най бързо. Може да някаква инфекция, а може и да е нещо безобидно, но това може да се установи само с микробиология
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия