Moля дайте ми съвет

  • 1 674
  • 22
Здравейте на всички,
При мен се заформи огромен проблем и не знам как да подходя:
Мъжът ми е единствен син и е БОЛЕЗНЕНО привързан към майка си. Тя пък сама нищо не може да свърши и той непрекъснато виси при нея въпреки че не живеем заедно. Дамата непрекъснато се меси в живота ни, дава мнение без да е питана, мъжът ми я издържа и задоволява всичките и капризи а на мен ми държи сметка за всяка стотинка. Освен това на нея помага в домакинството а на мен не, напротив даже нарочно прави мръсотия.
Другия проблем е 4е когато се скараме спора за него приключва с бой.
На мен това ми е втори брак, имам син от първия на и живее при мен. Него мъжът ми използва като средство да ме изнудва.
Ако някой има "лек"за този проблем моля споделете, приемам също и координати на добри адвокати защото съм заплашвана с физи4еско унищожение при евентуален развод.
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО
Виж целия пост
# 1
Не познавам адвокати, сигурно други ще ти препоръчат. Но ти пожелавам изгодно за теб решаване на проблема  bouquet
Виж целия пост
# 2
 #Crazy Лек за проблема ти няма, ако всичко това е истина. Нямате общо дете нали така? Бягай докато не е късно- не подлагай и сина си и себе си на това нещо.
Виж целия пост
# 3
Май няма лек за такава болка!
Решението е развод и то веднага...Как допускаш да ти посяга и продължаваш да го търпиш #CrazyНе стига че е мамино синче, не стига че ти държи сметка на парите и е стиснат, ама това че те бие вече...
Оправяй си живота без този човек!Успех!
Виж целия пост
# 4
Пиши на Пела от форума "Родители,отглеждащи сами децата си".Ще ти помогне със съвет.
Виж целия пост
# 5
http://www.loop.bg/index.php?page=forum&section=topic&top_id=101546 - виж тук за помощ. Адвокати не познавам, но на първо търсене в нета излезе:
http://www.lazarova-bg.com/3.html
http://advokatgeorgieva.com/services.php
Виж целия пост
# 6
Май няма лек за такава болка!
Решението е развод и то веднага...Как допускаш да ти посяга и продължаваш да го търпиш #CrazyНе стига че е мамино синче, не стига че ти държи сметка на парите и е стиснат, ама това че те бие вече...
Оправяй си живота без този човек!Успех!
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Опитах се на лични да ти пусна телефона на един адвокат, който ще ти свърши работа и няма да те обели от пари. Запълнена ти е пощенската кутия, та не можах, ако искаш - пиши ми ти  когато си я изпразниш.
Виж целия пост
# 8
Imame ob6to dete, towa propusnah da kaja
Виж целия пост
# 9
Ти май не искаш да се развеждаш, а да закрепваш тази "връзка"? Това че имате общо дете, значе че трябва да си осигуриш на децата спокойствието и нормалния живот. Според мен - бягай надалеч колкото по-скоро толкова по-добре.
Виж целия пост
# 10
Imame ob6to dete, towa propusnah da kaja
Не че променя нещата, но ги прави доста по-трудни. Ще трябва да намерите начин да останете в някакви дипломатически отношения, каквото и да стане този човек ще присъства в живота ти. А той как се отнася с общото ви дете? Борбата за отнемане на род. права е трудна и трябва да помислиш дали трябва да я водиш. Но иначе съветът ми остава непроменен- свекърва ти е най-малкият ти проблем, мъжът ти ти посяга и това е нещо, с което нито една жена не бива да се примирява. Има ли къде да отидеш, ако го напуснеш? Обгради се с родители и приятели, потърси помощ и не оставяй нещата така.
Виж целия пост
# 11
Как така нещата стигат до бой? Удрял ли те е? АКо е така, само заради това трябва да се махнеш. Изобщо всичко, което си описала ме навежда на мисълта, че този човек е абсолютен егоист и заслужава да си живее с маминка до дълбоооооки старрини.
Прояви сила и смелост и си оправи живота така, че ти с децата да живеете спокоен и изпълнен с любов живот.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Днес удря теб - а утре може и децата  #Cussing out Бягай надалеше от този шовек!  Peace
Виж целия пост
# 13
Надявам се в началото да не е бил такъв. Иначе изобщо не разбирам защо си се оженила за този човек. Ако е само за да не си сама и да има кой да те издържа и да ти помага с детето е нормално да платиш някаква цена.  И май този вариант повече те устойва отколкото развод. Мъжът ти го знае и затова си прави каквото си иска. Поведението му най е типично за много мъже, само че го проявяват в различна степен.
Не може да се даде съвет. Всеки за себе си преценява плюсовете и минусите и си решава. Предполагам на твое място ако не обичам този мъж ще работя по въпроса за напускането му, но тихомълком. Ще се консултирам с адвокати, ще си осигуря жилище ако няма къде да отида и така докато вече съм в състояние да се справям сама. Или пък ще намеря друг мъж, който да ме устройва. Но не вярвам да намеря квото ми трябва де.
Не го предизвиквай поне да не те бие и си намери утеха в нещо докато ти се избистри решението в главата и начините как да го реализираш.

svetlana79, ей такива съвети най обичам. Колко просто било, пък човек да не може да се сети.  Joy То ако всяка напускаше мъжа си след едно физическо насилие, почти няма да останат семейства. Мъжете са си такива, насилници. Ако някой случайно не бие жена си значи тя него го бие.  Joy И той не смее да я напусне под този предлог щото го е срам да си признае  hahaha


lillian4e , ми разбира се, децата понякога си просят боя. Освен ако не разбираш под бой така да те бият че да те убият или поне да те увредят трайно.
Виж целия пост
# 14
МИ дай да стои и да я използва като боксова круша, щото било трудно. Извинявай, но не мисля, че всички мъже бият жените си и е голяма простотия да се твърди нещо подобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия