Връщане през носа

  • 696
  • 6
Предварително се извинявам ако има вече такава тема но търсих и не открих.
Проблема / незнам дали е проблем / е че отвреме навреме вече два пъти за 7 дни Бебо върна кърма и през носа ... притеснявам се . Има ли го при други ? И как се справяте с това ?!
И още един въпрос .
На моменти дишаме трудно ... знам че още се изчиства и за това и киха на моменти .. но докога продължава това и мога ли с нещо да му помогна аз лично ?!
Виж целия пост
# 1
Ааа, и Деси ми го е правила този номер. Не се притеснявай ще мине, ама то още е мъничко човечето baby_neutral На тази възраст ги правят тези неща. А пък освен да го успокояваш не виждам как можеш да помогнеш по друг начин newsm78
Виж целия пост
# 2
Не е само при вас, спокойно Wink Отминава след време. В началото повечето бебоци, когато връщат и им влиза в нослето. Затова и се запушва. Капвай по малко физ.разтвор в ноздричките за да диша по-лесно.
След около 1месец максимум ще се оправи
.
Нали няма зеленикави сополки и обилни гнойни секрети, а е от кърмата? Ако има такива неща трябва да му вземат секрет за да се види, дали няма някакви  коки по нослето.
Виж целия пост
# 3
Нищо им няма на децата, и нашата мацка така с правеше промивки. Малко се закашлят и така...
Виж целия пост
# 4
 Laughing споко:) това е съвсем нормално и след време отминава.
Нищо неможеш да направиш, освен да не се шашкаш и може би да попиташ тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29074.0
може пък да има някакви трикчета и за това...Simple Smile
Виж целия пост
# 5
A-а-а моята госпожица го правеше до втория месец на всяко хранене, но тя доста повръщаше и през устата. Като си спомня как плачех като я гледах Cry,а тя като повърне, било и през носа - доволна и щастлива Whistling
Виж целия пост
# 6
WomanitKa,
можеш да повдигнеш леко (около 30 градуса) леглото, или само матрака, на което спи бебчето.
При всички новородени е така, скоро ще отмине  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия