Вашите деца спят ли завити?

  • 1 629
  • 36
Защото моите - не. Особено малкото (на 1г. и 5 мес.). Понякога имам чувството, че се събужда от това, че е завит и рита яростно, докато се отвие съвсем. Аз самата, дори и през лятото не мога да спя без да съм завита. За сега съм се предала и вече дори не правя опит да го завия, но се чудя какво ще правим в студеното време и има ли начин за "научаване на завиване"? Thinking
Само да отбележа, че още не съм го пробвала да спи в торба, защото,тази, която имам е дебела за сега.
Виж целия пост
# 1
Не, много се върти и завит с каквото и да било не може да остане, затова спи в чувалче.
Виж целия пост
# 2
На тая крехка възраст, бебетата се въртят доста и е трудно да спят завити. Затуй в чувал е най.добре. Аз я слагам по потник в тънко лятно чувалче, спи на отворен прозорец, но сутрин захлажда, та чак се усъмнявам, да не би да настива човечката.
Аз от оня ден спя с одеало, мъж ми пък спи гол, та всичко е относително на тоя свят.  Crazy
Виж целия пост
# 3
Не. Деси я завивам, когато заспи дълбоко, а ношно време ми е станало навик да я завивам. Като по-малка спеше в чувалче, но сега рита много и няма да мога да я слагам в него, защото сигурно ще плаче ако не може да рита. За зимата ще й купя хавлиена пижамка, която върви с хавлиени терлички. Племенницата ми спи с такава и сестра ми казва, че оттогава не става да я завива.
Виж целия пост
# 4
Такава опция (завиване), нашето слънце няма в менюто Wink
Виж целия пост
# 5
Не!Постоянно се отвива.Зимата май ще купуваме спално чувалче.
Виж целия пост
# 6
Аз всъщност вече съм го измислила - обличам го дебело , слагам го в леглото и се опитвам да спя спокойно smile3524, но реших да видя при вас как стои този въпрос.
Виж целия пост
# 7
Откакто започна да се обръща, завит не е спал. Купихме чувалче, но такъв рев падна, че на минутата се отказах. Всяка вечер най-прележно го завивам Mr. Green. Лятото няма проблем, зимата с по-дебела пижамка.
Виж целия пост
# 8
Не много се върти. Затова имаме зимно, пролетно и лятно чувалче.
Само на обед спи два часа без да мръдне и тогава я завивам.
Виж целия пост
# 9
Ами да, но успявам да го завия едва след като заспи дълбоко.
През нощта го обличам с по-плътна пижамка, че да не скачам непрекъснато да го завивам. Пробвахме чувала, но беше голяма мъка - рев, че не може да рита във всички посоки...
Виж целия пост
# 10
Мразят да са завити и двете...
Така че...аз ги понавличам малко:)
спят с тениски и пижами...завити са първия половин час, след което одеялото се изритва безмислостно веднъж завинаги. Реша ли да ги завия - ритат.
Виж целия пост
# 11
Не!Постоянно се отвива.Зимата май ще купуваме спално чувалче.
И ние така.
Виж целия пост
# 12
И ние сме вечно отвити до скоро ставах да ги завивам ама то ти писва
Виж целия пост
# 13
А защо не си вземете торби за сън?Моят син цяла зима в чувалче спа, ама беше бебенце де..Сега тази зима ще видим дали ще го търпи newsm78
Виж целия пост
# 14
Оооххх... мислех да пускам и аз такава тема.
Отвива се, а я слагам да спи по боди с къс ръкав и я завивам с тънка пеленка - рита нервно и я отмята!  Close
Цяла нощ дежуря до креватчето, за да я завивам!
А и в спалнята ни хич не е топло или задушно. На всичкото отгоре в момента е със сополки и кашлица, та като спи отвита по-дълго време, започва и да киха! но не ще да е завита, изморих се вече с това завиване-отвиване...
Чувалче да й взема - ами чух от една майка днес, че нейното дете не го е приело, тъй че и мойта мома като нищо може да ми спретне този номер и язък за парите!
И какво да правим тогава, да я обличам по-дебело ли?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия