Втора чертичка, но безцветна

  • 17 283
  • 86
Случвало ли ви се е втората чертичка на теста за бременност да се вижда, но да е безцветна, т.е. само очертана? Най-вероятно е отрицателен, ама аз да питам. Теста е шуър чек.
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случвало,но според мен по-добре си направи нов за по-сигурно-безцветна или бледа-все пак я има.
Виж целия пост
# 2
Амиии случвало ми се е да е бледа, но хем да се вижда, хем да е безцветна не.
Направи още един тест.
Виж целия пост
# 3
Или това е мястото, на което трябва да се появи втората чертичка? Thinking
Виж целия пост
# 4
Да, при втората ми бременност почти нямаше втора чертичка, а ето я сега бебка вече 9 месеца спи до мен, има вероятност, направи си друг тест, той ще отчете правилно  Hug
Успех и дано стане това, което желаеш   bouquet
Виж целия пост
# 5
При втората ми бременност в началото чертичките ми бяха много бледи на всички видове тестове / правех си тест с три различни марки/. На мъжа ми казвах "малко съм бременна", ама си бях бременна. Повтори го пак.
Виж целия пост
# 6
Или това е мястото, на което трябва да се появи втората чертичка? Thinking
не, не е така, ако няма бременност втора чертичка изобщо не се появява, остава си бяло мястото
Виж целия пост
# 7
Ох, малко ме е шубе, все пак сина ми е на 1 год.
Виж целия пост
# 8
Или това е мястото, на което трябва да се появи втората чертичка? Thinking
не, не е така, ако няма бременност втора чертичка изобщо не се появява, остава си бяло мястото
Абе то пак е бяло, само че очертано, като безцветна чертичка.
Виж целия пост
# 9
Няма страшно  Hug моите деца са точно с 1 година и 9 месеца разлика, знаеш ли колко лесно се отглеждат двете наведнъж, сега вече малката прохожда и започват да се занимават и да си играят с кака си  Hug
Ще се справиш, няма страшно  Hug
Виж целия пост
# 10
Сестра ми наскоро имаше на теста втора, но нааистина едва забележима чертичка и след няколко дневно закъснение й дойде. Докторът й казал, че вероятно става въпрос за химическа бременност.
Виж целия пост
# 11
Не ми се е случвало, по-добре си направи нов за по-сигурно.
Виж целия пост
# 12
Сестра ми наскоро имаше на теста втора, но нааистина едва забележима чертичка и след няколко дневно закъснение й дойде. Докторът й казал, че вероятно става въпрос за химическа бременност.
А какво означава химическа бременност? Thinking
Виж целия пост
# 13
По-добре направи нов тест. Това, че е бледа чертата, не означава, че я няма.
Виж целия пост
# 14
Сестра ми наскоро имаше на теста втора, но нааистина едва забележима чертичка и след няколко дневно закъснение й дойде. Докторът й казал, че вероятно става въпрос за химическа бременност.
А какво означава химическа бременност? Thinking

Означава, че е имало оплождане, но по една или друга причина зиготата не успява да се имплантира в матката. Тогава цикълът закъснява само с няколко дни и понякога е малко по-обилен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия