Достинакс - съвет, странични ефекти.

  • 1 130
  • 3
Здравейте!Моят лекар ми изписа Достинакс за спиране на кърма, но ми каза да цедя гърдите.Каза първият ден да вземам сутрин и вечер по 1 хапче, след три дни да изпия третото и след седем дни четвъртото.Някоя дали го пила по такава схема.Гледах в листовките, но нефигурира такава схема.Надявам се да нямам проблеми, но все пак да попитам,питах за Бромокриптин, но той не ми го препоръча.Оперирал ми е едната гърда и реших да спазя неговия съвет.Страхувам се от странични действия.
Виж целия пост
# 1
Всички лекарства имат странични ефекти - тези на достинекс са по-рядко проявяващи се отколкото при бромокриптина и лекарят ти е напълно прав да ти препоръча него. Спазвай схемата, която ти е изписана - стандартната схема в листовката на лекарството не е единственият начин на приложение, лекарите си преценяват много други неща. След като същият лекар те е оперирал и е добре запознат с твоята конкретна ситуация, просто продължавай да му имаш доверие и с това Peace
Виж целия пост
# 2
Аз съм пила Достинекс,но по друга схема,нямах странични ефекти.Цедях се само първия ден 2 пъти по 10-15мл. колкото да облекча гърдите,носих по-стегнат сутиен,но не се пристягах,пиех и и чай от Салвия.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви.
 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия