Питанка за мамолог и личен лекар в Лозенец.

  • 630
  • 1
Здравейте мили дами, реших да се обърна към вас с молба са съвет, защото смятам, че вие със сигурност имате по-голям опит от мен.
На 30 години съм и никога не съм си правила профилактичен преглед при мамолог. Този месец съм решила да инвестирам малко в себе си и търся добър мамолог, ако може да е в близост до Лозенец. Бях чувала някъде, че има периодично безплатни такива прегледи, знаете ли нещо по въпроса?!

Живея в Лозенец, а личния ми лекар е в Младост 3. Понеже сега е времето за смяна на личен лекар, бихте ли ми препоръчали някой добър в близост до Лозенец!

Предварително ви благодаря за Simple Smile компетентните отговори и желая хубав и слънчев ден! smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 1
За личния лекар... в Иван Вазов, в 14та поликлиника,  първото и име е Ценка, фамилията не я помня, защото все Ценка, Ценка... обаче има почти винаги опашка пред кабинета, но ако не е за нещо много сериозно и по телефона винаги може да ти отговори. Аз съм доволна и от д-р Тодорова, но и при нея се чака, пък и малко повече приказва  Rolling Eyes А и в поликлиниката на Черни връх не са лоши личните лекарите, но не мога точно име да ти кажа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия