Препоръчайте ми каша с разхлабващ или регулиращ ефект.

  • 633
  • 5
Здравейте, бебо има склоност към запек. Всяка вечер си му накисвам овесени ядки и му ги давам за закуска. Понякога обаче се случва а забравя/ снощи например  Embarassed/  и милия яде бисквити с мляко, което е мн  неподходящо и синаги се запича. Иска ми се да взема някаква каша, която да ползвам в таквиа ситуации, но не мога да преценя каква да е. Вечер му слагам по 1 лъжичка елда в млякото, искам нещо различно да е за закуска.

Сега като пиша, се замислям дали пък  няма  и някакви бисквити с такова разхлабващо действите  newsm78
Виж целия пост
# 1
Каши с бифидус - има на Нестле, на Блевит. Аз съм доволна от тази на Нестле със сините сливи, не помня точно как се казва  Blush Ако и друг път ти се наложи да дадеш мляко с бисквити, може да добавиш някакъв пресен плод (банан не, но почти всичко друго става) или плодово пюре от круша / сливи.
Кафявият ориз също разхлабва и е добър за закуска.
Виж целия пост
# 2
Също добавяй към зеленчуковото /месно пюре (супа) по малко зехтин Wink
Виж целия пост
# 3
За тези каши аз въобще не знаех. Обаче при нас овесът и плодовите пюренца от разхлабващи плодове му действат ок при запек.
Виж целия пост
# 4
Каши с бифидус - има на Нестле, на Блевит. Аз съм доволна от тази на Нестле със сините сливи, не помня точно как се казва  Blush ...

Казва се "Нежни фибри" и е от овес и сини сливи. И аз смятам да я пробваме скоро  Peace
Виж целия пост
# 5
Да и аз се разрових в нета и я видях тази на нестле''Нежни фибри'', следобеда като изелзна ще я потърся. Дано му се хареса и да действа добре на коремчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия