МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - 2 ТЕМА

  • 69 973
  • 426
БГпапа моля те,  Simple Smile изпълнявай си задълженията на домакин. Лимит на една тема 30 стр.

DUDAKTAN KALBE

от 28 май всеки делник от 15.00 и 01.30ч. по Нова ТВ

с участието на: Бурак Хаккъ, Аслъ Тандоан, Йозге Йоздер, Игит Йозшенер, Фадиг Севин Атасой, Кьоксал Енгюр, Гьозде Кансу и др.

Саип Паша е известен и обичан в Измир. Жителите на града го избират за кмет. Племенникът му Хюсеин Кенан е учил инженерство по настояване на амбициозния си чичо.

Хюсеин прекарва детството си в бедност сред лозята на Бозкая. По-късно той продава магазина на майка си и заминава за Европа, за да развие музикалния си талант. Става доста известен със своите композиции, наречени "Ориенталски ноктюрна". Освен това Хюсеин свири прекрасно на цигулка. Но не устоява на молбите на чичо си и за няколко месеца се връща в Измир, където е прекарал детството си.

Чичо му Саип Паша се хвали и гордее с Хюсеин, когото някога е познавал като палаво момче. Организира пиршества и с удоволствие показва привързаността си към композитора, прочул се на толкова ранна възраст.

Хюсеин Кенан се отегчава от тази помпозност и предпочита да замине за Бозкая да си почине. Като дете той е живял тук в крайна бедност, но сега се радва на относително охолство.

В Бозкая той се запознава с младото момиче Ламия. Ламия е загубила родителите си и сега живее с чичо си в Бозкая. Хюсеин Кенан започва флирт с омъжената г-жа Нимет. Любовниците водят Ламия навсякъде със себе си, за да пресекат клюките.

Ламия знае за романтичната им връзка и съжалява Хюсеин, защото г-жа Нимет е омъжена. По детински тя си въобразява, че връзката им е много драматична и се разстройва ужасно, когато осъзнава, че това е обикновена любовна история

Източник: сп. Теленовели http://telenovelas.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtopic.php?t=795
1 тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=398149.0
Виж целия пост
# 1
Първа съм.Mishel благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 2
Втора съм  smile3501
Виж целия пост
# 3
трета
 Flutter
Мишел,изпревари ме   bouquet
Виж целия пост
# 4
Много ми хареса Кенан като отиде при Ламия Heart Eyes

Ламия пък реши точно сега да търси перлата Confused като я открият при нея не ми се мисли какво ще стане ooooh! Кенан трябва да е наблизо да я спаси.

В 1001 нощ имахме супер Онур,а сега-супер Кенан. Е,още не е толкова супер,но работим по въпроса Crazy

еми работи по въпроса момчето колкото сили има Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Тука съм.Кой ли хвана Ламия?
Виж целия пост
# 6
На моменти ми е супер интересен филма, после пък малко муден.

Не искам дядко да е хванал Ламия,ами някой друг...
Виж целия пост
# 7
Много бой,много нещо в този филм.За осем серии Ламия я пребиха два пъти ,и то доста си го пребиха момичето,пък Джамил Лейла я ступваше за "здравей-здрасти"дето се вика.
И също така много палави тези омъжени жени ,г-жа Нимет направо му се хвърляше на Кенан,сега и тази прислужничка с гадния мъж и тя се натиска с доствавчика,пък са уж много морални .
Виж целия пост
# 8
Сега като се замислих в кабинета може да е влезнал Расим или Разим ли какъв беше  ooooh! Тоя хич не ми харесва,ще направи нещо лошо на Ламия  Cry
Виж целия пост
# 9
Тоя възрастния отначало бях на кантар харесвам ли го или не,но напоследък ми идва в повече тази лакомия негова.Горката Ламия!Пак ще си има проблеми,а сега идва ред на интригата и с колието...
Виж целия пост
# 10
Тоя дедко е страшна "селска атака",много ме нерви,само за изборите си мисли.
Дано не го изберат за кмет... Crazy

Силно се надявам Кенан да влиза в кабинета,но нали пък го дадоха да пие вино с лейди "Стомана"..Перник..
Виж целия пост
# 11
Нали трябва да има нова интрига,сигурно ще я хване зетят Crazy,тоя има много гаден поглед....а Кенан и принцесата май ще изконсумират годежа си Simple Smile!
Виж целия пост
# 12
8 EПИЗОД http://www.bgshare.com/get,420032.html
Виж целия пост
# 13
И аз тука ама така и неможах да разбера има ли го някъде качен някъде дори и на турски тоя филм newsm78
Виж целия пост
# 14
Тук са качени на български. Отделно в Google Videos & YouTube си ги има в оригинал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия