Он-лайн Luminarc!

  • 18 330
  • 23
По някаква случайност открих сайта на Луминарк за                                                он-лайн пазаруване и останах във възторг  newsm44

Харесах си доста неща, и реших да пробвам дали има доставка до БГ. Има! Доставката до нашата мила родина е 10евро, но вярвам че си заслужава - поне за мен.

Надявам се да съм била полезна и на други почитатели както на Луминарк, така и на он-лайн шопинга  Laughing
Виж целия пост
# 1
Браво за откритието  Hug
Виж целия пост
# 2
нали в българия има неща на тази марка Thinking,
сайта е френски , а марката турска ли е newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 3
марката си е френска до колкото знам аз Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Супер! Много им харесвам нещата, отивам да разглеждам! Hug

Виж целия пост
# 5
нали в българия има неща на тази марка Thinking,

Да, но се предлагат все едни и същи модели навсякъде. Аз поне не съм срещала това:

Виж целия пост
# 6
Да, марката я има на българският пазар, но специално при мен нещата стоят така - имам малко свободно време, живея в малък град с ограничено разнообразие и колкото повече неща мога да си пазарувам по интернет за мен това означава повече време с децата ми. Да не говорим, че повечето модели не съм ги виждала и в големите магазини в големите градове (както вече се спомена).  Hug   bouquet


 
Виж целия пост
# 7
какъв е сайта?
Виж целия пост
# 8
http://www.latabledarc.com/boutique/liste_rayons.cfm
Виж целия пост
# 9
Уау супер ако някой поръчва за Бургас може да се комбинираме.Ако пристигнат счупени  newsm78
Виж целия пост
# 10
Ако пристигнат счупени  newsm78

Няма, те знаят как да ги опаковат и транспортират. Аз съм навита за поръчка в Сф, конкретно за детския комплект, който показах на снимката по-горе.
Виж целия пост
# 11

Мерси  Hug
Виж целия пост
# 12
Ако пристигнат счупени  newsm78

Няма, те знаят как да ги опаковат и транспортират. Аз съм навита за поръчка в Сф, конкретно за детския комплект, който показах на снимката по-горе.
Ако някой ще поръчва аз си харесах едни чаши за бира  Laughing. Сега се загледах-хай-хубавото от цялата работа, е че има версия на английски  Hug
Виж целия пост
# 13
Отдавна и аз търсех он лайн сайта им....много ти благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 14
За София станахме 2 за поръчка, хайде да се появи и трета!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия