Как да махна дъвка от дреха...

  • 9 663
  • 14
Мили мами, можете ли да ми дадете някой съвет...?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако е залепена цялата дъвка /голямо количество/, пъхни дрехата в камерата на хладилника или във фризера да замръзне, после се маха без остатък.
Виж целия пост
# 2
Ако е залепена цялата дъвка /голямо количество/, пъхни дрехата в камерата на хладилника или във фризера да замръзне, после се маха без остатък.
Не, не е цялата... А колко време трябва да остане в камерата...?
Виж целия пост
# 3
Друг метод е - слагаш вестник върху дъвката и гладиш. Но според мен по-ефективно е с камерата - докато замръзне дъвката и почва да се чупи, а не да се разтяга и вече когато остане много, много малко и не може да се махне така тогава слагаш вестника и гладиш  Peace
Виж целия пост
# 4
Остави я час-два, нали не е някоя фина дреха....Но ако е само следа от дъвка не знам дали ще стане.
Виж целия пост
# 5
докато замразне-30мин
Виж целия пост
# 6
Всъщност - да, докато замръзне
Виж целия пост
# 7
Друг метод е - слагаш вестник върху дъвката и гладиш. Но според мен по-ефективно е с камерата - докато замръзне дъвката и почва да се чупи, а не да се разтяга и вече когато остане много, много малко и не може да се махне така тогава слагаш вестника и гладиш  Peace
А няма ли дрехата да се омазни...?
Виж целия пост
# 8
Не.
Виж целия пост
# 9
Друг начин- с кубче лед да натъркаш залепената дъвка, докато замръзне и я почистваш.
С ютия може да остане петно.
Виж целия пост
# 10
Има препарат за почистване на дъвка на д-р Бекман,друг метод е намазване с разбит белтък-дъвката  се изронва,ако е необходимо няколко пъти.Не остава никаква следа.
Виж целия пост
# 11
Благодаря Ви мами, много... Няма и петно... Simple Smile...   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Не споделяш по кой начин я изчисти Wink...
Виж целия пост
# 13
Ами първо в фризера и после, като го махна, останалото  с ютия... Simple Smile...   bouquet
Виж целия пост
# 14
Може и с етилов спирт. Търка се дъвката
с напоено памуче и тя става на  макарони.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия