varikocele

  • 1 692
  • 7
zdraveite,imame problem!Ot 4 god. se opitvame da si imame bebe, minalata god. ustanovihme bremennost no se okaza misset.Pravihne si izsledvania i se okaza,4e maja mi ima varikochele(razshirena vena na levia testis).Androloga ni kaza,4e se opravia samo po operativen pat i ni yveri,4e niama nikakvi posledici.Ako nikoi ima sa6tia problem i znae ne6to molia da spodeli.
Виж целия пост
# 1
само не се шашкайте! тук има много двойки с подобни проблеми! и ние бяхме една от тях, мъжчето претърпя операция в началото на декември миналата година. пациент е на др. Кацаров, операцията мина за 20 мин и няма след седмица беше на работа!!! има много изписано по темата потърси с търсачката и в темата за мъжки фактор. хубаво е да сте запознати и да сте в ръцете на ДОБЪР специалист. подчертавам това, защото има много брутални начини за отстраняване на проблема и определено гласувам с две ръце за Кацаров не само от нашия опит!!! успех Peace
Виж целия пост
# 2
Ние също бяхме пациенти на д-р Кацаров. Забременях 3 месеца, след операцията. Тогава не се получи, на сега отново съм бременна - точно година, след операцията.
Не губете време, а отстранете проблема! Д-р Кацаров е добър специалист, доверете се на него! Peace
Виж целия пост
# 3
Подкрепям с две ръце думите на Хоуп и Атадар.Ние също направихме операция при Кацаров.Изключително внимателен лекар.Нямаше никакви усложнения след това и се възстанови бързо.Успех Hug
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз да те успокоя: и моят мъж беше пациент на д-р Кацаров. Благодарения на информацията на добрите момичета от тук и от сайта на зачатие не сме си губили въобще времето с търсене на други лекари.
Операцията сама по себе си не е старшна.
Не винаги обаче е гаранция, че ще се получи бебе по естевен път, дано при вас стане точно така. Нашето малко чудо е вече на година и пет месеца!
Късмет и на вас   bouquet
Виж целия пост
# 5
благодаря за подкрепата!Забравих да ви кажа че ходихме при др-Георги Лазаров андролог от АГ`Света София`тои откри на мъжа ми варикоцелето, препоръча ни го др-Недялков сьщо от АГ`Света София.Незнам да ли е добър херург нищо не прочетох в форумите за него,някои да ли е чул нещо за него.Чета много добри мнения за Др-Кацаров,как да се свържа с него и каква е цената на операцията.Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 6
Записване  телефон: 02/ 852 58 52

Свободен прием:
понеделник: 14.30-16.30 ч.
сряда:  14.30-16.30 ч.

Това намерих с търсачката. Мисля че си пазя и мобилен някакъв. Операцията на мъжа ми беше преди 3 години някъде струваше около 300 лева, но не съм сигурна, че мина доста време. Проверете дали може да се поеме по ЗК, ако разбира се, е 100% сигурно, че се налага. Не винаги и задължително.

Но на първо място разбира се си запишете час при д-р Кацаров, ако имате спермограма - носете я, ако нямате, може да е добре да си направите.

п.с Аз лично не съм чувала за д-р Лазаров, което не значи, че е лош лекар, просто не мога да съм чувала всички известни и неизвестни медици.


Виж целия пост
# 7
Благодаря ти за координатите,ще го обсъдим с мажа ми и ще преценим при кои др ще отидем.Вярвам че и при нас ще стане ЧУДОТО просто трябва да се въоръжим с малко повече търпение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия