Как се отпускат обувки...

  • 46 243
  • 36
Не сьм много сигурна дали темата е за тук Embarassed,и за това ако е за друго място моля да я пеместят.Оба4е видях тема за дьвка вьрху дреха и реШих и аз да питам Laughing
Как се отпускат нови обувки,без да ми направят мазоли Joy.Не знам кьде сьм гледала като си ги купувах ,но май са ми малко тесни Thinking.А много си ги харесвам и се питах дали има на4ин да се отпуснат малко Thinking.
Виж целия пост
# 1
Или ги носиш на обущар на калъп да ти ги разтегнат или ги пълниш с мокри вестници или спирт и обуваш направо така, ама мирише това последното.
И само ако са естествена кожа, на изкуствената не знам дали влияе нещо изобщо.
Виж целия пост
# 2
Носят се на обущар- той ги опъва на малко по-голям калъп.
Чувала съм за пълнене на обувки с ракия-действала отпускащо.Ако не ти е жал за ракията/обувките- можеш да пробваш...
Виж целия пост
# 3
Обуваш обувките и се изкъпваш. Не се майтапя  Peace
Ама като излезеш от банята ще стоиш още  с тях, докато малко поизсъхнат.
Виж целия пост
# 4
Обувам чорапи, напоени с ракия и после хоп в обувките. Разхождам се в къщи.
Другият път ще се окъпя с тях, Хули. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Някъде из 'Краива мама' бях чела, че има спрей за отпускане на обувки.
Виж целия пост
# 6
Ето същата тема от "Нашия дом"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354693.0
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Обуваш ги с дебели, мокри чорапи и стоиш с тях докато изсъхнат.
Виж целия пост
# 8
във всеки магазин на Geox/Salamander/Hush Puppies  можеш да намериш много ефикасни спрейове за разширяване на тесни обувки.
Виж целия пост
# 9
Вал мила,  Hug
аз съм пробвала само варианта с вестниците напоени с ракия.
Мокриш ги и хубаво натъпкваш обувките. Оставяш ги така. След това си носиш новичките обувки с кеф  Peace
Е, може в началото да понамирисва на ракийка  Laughing  Wink

Баща ми си бе давал едни обувки на обущар. Така също си разреши проблема с тесните обувки.

Любопитно ми бе да разбера, че имало и спрейове за разширяване на тесни обувки.
Виж целия пост
# 10
Аз пък мажа с крем за ръце - обувката отвътре /и отвън понякога/ и крака си. Действа безотказно, когато ти е тясна обувката на някое място. Обаче ако цялата ти е тясна от всички страни - по-добре обущар.
Виж целия пост
# 11
Има един спрей за отпускане на обувки, като пяна е. Пръскаш в обувката и обуваш както е с пяната, носиш ги така после събуваш и си готова. Ама за име не ме питай купих го от Пикадили.
Виж целия пост
# 12
Знам, че съществуват разни препарати специално за тази цел. Иначе в миналото помня, че една приятелка на майка ми мажеше кожените обувки с тоалетно мляко и ги пълнеше с вестници.
Виж целия пост
# 13
А за сандали дали ще стане по тези начини.
Виж целия пост
# 14
Обущарите имат специални разширители, но за ест .кожа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия